Prezydent Miasta Nowej Soli wspólnie z Radą Miejską w Nowej Soli pragną poinformować, że w bieżącym roku organizują uroczystości Jubileuszu 25-lecia Pożycia Małżeńskiego – Srebrne Gody.

W związku z tym zwracam się do Mieszkańców Nowej Soli, którzy w bieżącym roku obchodzą jubileusz Srebrnych Godów z uprzejmym zapytaniem dotyczącym uczestnictwa w uroczystości?

Planowany termin i miejsce uroczystości wyznaczony jest na dzień 11 października 2019 roku.

Mając powyższe na uwadze, zainteresowane udziałem w uroczystości Pary Małżeńskie uprzejmie proszę o kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Nowej Soli - osobiście w godzinach pracy urzędu, elektronicznie: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr 68 459 03 65, 68 459 03 52 do 30 września 2019 roku.

Pary Małżeńskie, które dokonają zgłoszenia w wyżej wymienionym terminie, jako potwierdzenie uczestnictwa otrzymają zaproszenia.

 

Zobacz także:

Nowosolski pakiet wsparcia

8 kwietnia Rada Miejska w Nowej Soli przegłosowała projekt uchwały prezydenta Jacka Milewskiego w której uchwalono pomoc dla wszystkich naszych przedsiębiorców.

Więcej…

Informacje o koronawirusie. Co musisz wiedzieć.

Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych wirusów przenoszonych drogą kropelkową. Seniorze, jeżeli to możliwe, ogranicz przebywanie w miejscach publicznych i poproś bliskich o pomoc w codziennych czynnościach, takich jak zakupy, zaopatrzenie w leki, załatwianie spraw urzędowych i pocztowych.

Więcej…

Infolinia dotycząca zagrożenia koronawirusem

Telefoniczna Informacja Pacjenta – 800-190-590 – tu przez całą dobę uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Więcej…