Prezydent Miasta Nowej Soli wspólnie z Radą Miejską w Nowej Soli pragną poinformować, że w bieżącym roku organizują uroczystości Jubileuszu 25-lecia Pożycia Małżeńskiego – Srebrne Gody.

W związku z tym zwracam się do Mieszkańców Nowej Soli, którzy w bieżącym roku obchodzą jubileusz Srebrnych Godów z uprzejmym zapytaniem dotyczącym uczestnictwa w uroczystości?

Planowany termin i miejsce uroczystości wyznaczony jest na dzień 11 października 2019 roku.

Mając powyższe na uwadze, zainteresowane udziałem w uroczystości Pary Małżeńskie uprzejmie proszę o kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Nowej Soli - osobiście w godzinach pracy urzędu, elektronicznie: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr 68 459 03 65, 68 459 03 52 do 30 września 2019 roku.

Pary Małżeńskie, które dokonają zgłoszenia w wyżej wymienionym terminie, jako potwierdzenie uczestnictwa otrzymają zaproszenia.

 

Zobacz także:

Maciej Jankowski pełni funkcję prezydenta Nowej Soli

Z dniem 5 listopada pełniącym funkcję prezydenta Miasta Nowa Sól został Maciej Jankowski. W środę 6 listopada wicewojewoda lubuski  Wojciech Perczak przywitał M. Jankowskiego w budynku Urzędu Miejskiego. W spotkaniu uczestniczyli także dyrektor generalny UM Jacek Milewski oraz przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Petreczko.

Więcej…

Spotkanie z Wojciechem Mannem

 27 listopada spotkanie z Wojciechem Mannem w Nowosolskim Domu Kultury. Miejscówki można odbierać w kasie NDK

Więcej…

Wadim Tyszkiewicz senatorem Rzeczypospolitej Polskiej

Prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz w wyborach parlamentarnych otrzymał 63 675 głosów, co daje 51,9% i został Senatorem Rezczypospolitej Polskiej. W powiecie nowosolskim to aż 68, 76% poparcia.

Gratulujemy!