Zrób kafel który na stałe ozdobi wnętrze holu powstającej właśnie pływalni. Zapraszamy Cię na na jednodniowe warsztaty ceramiczne, ważne: nie musisz mieć żadnego doświadczenia!

Ważna informacje:

- terminarz (w załączeniu) może ulec zmianie,

- nie trzeba mieć żadnego doświadczenia w pracy z gliną

- zgłosić się można indywidualnie lub grupowo

prócz grup szkolnych zapraszamy aktywistów, stowarzyszenia, np. Uniwersytet Trzeciego Wieku...etc.

- zgłaszając się na warsztaty - nie zapisujemy się na cały cykl zajęć - żeby zrobić kafel trzeba przyjść dwa razy - jeden raz, żeby ulepić wzór, drugi (po pierwszym wypaleniu kafli) żeby nanieść szkliwo,

- więcej informacji:

Nowosolski Dom Kultury: 68 387 90 15, (prosić do telefonu) Ewa Tyburcy

Gminne Centrum Koltury w Otyniu: 502 358 922, Krzysztof Gąsior - dla gminy Otyń

Terminy warsztatów

Plakat informacyjny

 

Zobacz także:

Nowosolski pakiet wsparcia

8 kwietnia Rada Miejska w Nowej Soli przegłosowała projekt uchwały prezydenta Jacka Milewskiego w której uchwalono pomoc dla wszystkich naszych przedsiębiorców.

Więcej…

Informacje o koronawirusie. Co musisz wiedzieć.

Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych wirusów przenoszonych drogą kropelkową. Seniorze, jeżeli to możliwe, ogranicz przebywanie w miejscach publicznych i poproś bliskich o pomoc w codziennych czynnościach, takich jak zakupy, zaopatrzenie w leki, załatwianie spraw urzędowych i pocztowych.

Więcej…

Infolinia dotycząca zagrożenia koronawirusem

Telefoniczna Informacja Pacjenta – 800-190-590 – tu przez całą dobę uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Więcej…