W związku z trwającym w Nowej Soli procesem rewitalizacji serdecznie zapraszamy do zaangażowania się wszystkich mieszkańców w aktualizację „Lokalnego Programu Rewitalizacji miasta Nowej Soli na lata 2016-2023”. Podjęte działania będę miały charakter partycypacyjny i aktywnie włączający nowosolan w opracowanie treści uaktualnionego LPR.

W szczególności zapraszamy interesariuszy zamieszkujących i związanych z wyznaczonym obszarem rewitalizacji czyli obszarem Odra oraz obszarem Dozamet.
Przystąpienie do aktualizacji obowiązującego „Lokalnego Programu Rewitalizacji miasta Nowej Soli na lata 2016-2023” jest konsekwencją wyników prowadzonego monitoringu oraz zgłoszeń spływających do operatora rewitalizacji mówiących o konieczności przeprowadzenia modyfikacji programu.
Ażeby proces rewitalizacji był najbliżej realnych potrzeb mieszkańców i rozwiązywał najważniejsze problemy nowosolan zachęcamy do wspólnego współtworzenia programu rewitalizacji.
Do 20 stycznia 2020 roku, przez poniższy link można zgłaszać projekty w ramach aktualizacji „Lokalnego Programu Rewitalizacji miasta Nowej Soli na lata 2016-2023”

 http://ankiety.deltapartner.org.pl/projekty-nowa-sol/

 

Zobacz także:

Informacje o koronawirusie. Co musisz wiedzieć.

Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych wirusów przenoszonych drogą kropelkową. Seniorze, jeżeli to możliwe, ogranicz przebywanie w miejscach publicznych i poproś bliskich o pomoc w codziennych czynnościach, takich jak zakupy, zaopatrzenie w leki, załatwianie spraw urzędowych i pocztowych.

Więcej…

Infolinia dotycząca zagrożenia koronawirusem

Telefoniczna Informacja Pacjenta – 800-190-590 – tu przez całą dobę uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Więcej…

Informacja dla osób powracających z północnych Włoch

W ostatnich kilku dniach na obszarze północnych Włoch (regiony Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania, Lacjum) obserwuje się rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Więcej…