Zobacz także:

Zapisy na turniej siatkówki plażowej oldbojów

MOSiR Nowa Sól oraz MKST „Astra” zapraszają na turniej oldbojów w siatkówce plażowej, który odbędzie się 3 września w Nowej Soli.

Więcej…

Mapa turystyczna doliny środkowej Odry

Stowarzyszenie Odra dla Turystów, stworzyło interaktywna mapę, dzięki której każdy turysta może sprawdzić największe atrakcje położone wzdłuż linii doliny środkowej Odry i okolic.

Więcej…

Olimp z czekiem solnym

Podczas czwartkowej sesji Rady Miasta, przewodniczący Piotr Szyszko oraz prezydent Wadim Tyszkiewicz wręczyli zawodnikom Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimp czek solny w wysokości 1500 złotych.

Więcej…

Wyniki powiatowych turniejów Minikoszykówki dziewcząt i chłopców w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2016/17, które zostały rozegrane 16 i 17 stycznia w Szkole Podstawowej nr 8.

Awans do zawodów rejonowych uzyskały dziewczęta reprezentujące Szkołę Podstawową nr 8 oraz chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 1.

I. Mini koszykówka dziewcząt – Szkoły Podstawowe: Nowa Sól 16.01.2017 r.

Eliminacje:
1) SP Otyń - SP Przyborów 6:16
2) SP 1 Nowa Sól - SP 6 Nowa Sól 4:2
3) SP 2 Nowa Sól - SP 8 Nowa Sól 0:17
4) SP 2 Kożuchów - SP Przyborów 10:8
5) SP 1 Nowa Sól - SP 8 Nowa Sól 4:14
6) SP 2 Nowa Sól - SP Otyń 16:0
7) SP 2 Nowa Sól - SP 1 Nowa Sól 16:6
8) SP Przyborów - SP 6 Nowa Sól 14:4

Mecz o III-IV miejsce
SP 1 Nowa Sól - SP Przyborów 4:2

Finał
SP 2 Kożuchów - SP 8 Nowa Sól 4:8

Drużyna SP 8 Nowa Sól wywalczyła awans do zawodów rejonowych

SP 8 Nowa Sól: M. Szymanowska, Z. Suska, A. Kwiecień, A. Dancewicz, D. Suszyńska, N. Hołubek,
K. Orzechowska, D. Popławska, O. Trznadel, M Stalińska, J. Cegiełka
Trener: Rafał Snoch

II. Mini koszykówka chłopców – Szkoły Podstawowe: Nowa Sól 17.01.2017 r.

Grupa A:
SP 1 Nowa Sól - SP 2 Nowa Sól 14:2
SP 8 Nowa Sól - SP 1 Nowa Sól 0:19
SP 2 Nowa Sól - SP 8 Nowa Sól 0:10
Tabela
1. SP 1 Nowa Sól 2 4 33:2
2. SP 8 Nowa Sól - 2 3 10:19
3. SP 2 Nowa Sól 2 2 2:24
Grupa B
SP Otyń - SP Przyborów 0:9
SP 6 Nowa Sól - SP Otyń 8:4
SP Przyborów SP 6 Nowa Sól 7:4

Tabela:
1. SP Przyborów 2 4 16:4
2. SP SP 6 Nowa Sól 2 3 12:11
3. SP Otyń 2 2 4:17

Mecz o III-IV miejsce
SP 8 Nowa Sól - SP 6 Nowa Sól 8:16

Finał
SP 1 Nowa Sól - SP Przyborów 15:4

Drużyna SP 1 Nowa Sól wywalczyła awans do zawodów rejonowych

SP 1 Nowa Sól: Bartosz Graczyk, Kacper Klockowski, Klaudiusz Sebzda, Łukasz Dworczak, Patryk Zopf, Mateusz Swoboda, Alan Sydor, Hubert Kunara, Filip Kaźmierczak, Kacper Kruk
Trener: Jerzy Bandurowski

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63