Zobacz także:

Turniej piłki nożnej ulicznej

Stowarzyszenie „Reprezentacja Polski Bezdomnych”, we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Nowej Soli oraz dzierżawcą terenu „Wodny Świat”, organizuje po raz drugi turniej piłki nożnej ulicznej.

Więcej…

Startuje Nowosolska Liga Oldbojów

Startuje piłkarska Nowosolska Liga Oldbojów. Do inaugurującego cyklu zgłosiły się cztery drużyny: MOSiR Nowa Sól, Jost, Gedia oraz Niedoradz.

Więcej…

Nagroda dla Nadodrzańskiego Parku!

13 września w Drzonkowie podczas konferencji "Transgraniczna Aktywność Sportowa i Rekreacyjna", rozstrzygnięto i podsumowano konkurs na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną pod sport i rekreację w województwie lubuskim.

Więcej…

Z powodu niesprzyjającej tegorocznej wiosennej aury, dopiero 24 kwietnia udało się przeprowadzić pierwsze zawody w ramach XXIII edycji „Lekkoatletycznych Czwartków z Orlenem”.

Na stadionie MOSiR-u zabrakło wiele czołowych zawodniczek i zawodników z poszczególnych szkół. Powodem był dość chłodny poranek, a także wizyta i spotkanie nowosolskich adeptów z Małgorzatą Glinką – gwiazdą polskiej siatkówki. Frekwencja była jednak niezła, a uzyskane wyniki były na dobrym poziomie. Kolejne zawody odbędą się 9 maja, jak zwykle na stadionie MOSiR-u przy ul 1 Maja
o godz. 10,00

W poszczególnych konkurencjach zwycięstwa odnieśli:

Szkoły Podstawowe

Rocznik 2006 i młodsi

60 m dz. - Oliwia Bereś /SP Nowe Miasteczko/ 10.07

60 m chł. - Maksymilian Szymański /SP 5 Nowa Sól/ 9.88

300 m dz. - Marlena Trybus /SP Mirocin Dolny/ 61.20

300 m chł. - Jakub Wargowiak /SP Mirocin Dolny/ 59.64

600 m dz. - Jagoda Wawrzykowska /ZS Kat. Nowa Sól/ 2:11.34

1000 m chł. - Kamil Mikołajczak /SP 1 Nowa Sól/ 4:06.84

W dal dz. - Oliwia Bereś /SP Nowe Miasteczko/ 3.67

W dal chł. - Jakub Wargowiak /SP Mirocin Dolny/ 3.47

Wzwyż chł. - Kacper Zając /SP 5 Nowa Sól/ 1,10

p. pal. dz. - Magda Michalik /GOKiS Trzciel/ 23.00

p. pal. chł. - Szymon Strózik /SP Mirocin Dolny/ 39.50

Rocznik 2005

60 m dz. - Oliwia Małańczuk /SP Mirocin Dolny/ 9.49

60 m chł. - Kacper Zambroziewicz /SP Mirocin Dolny/ 9.28

300 m dz. - Nikola Wągiel /SP Bytom Odrz./ 55.76

300 m chł. - Michał Trybus /SP Mirocin Dolny/ 53.96

600 m dz. - Klaudia Kostrzewa /SP Mirocin Dolny/ 2:10.68

1000 m chł. - Gracjan Szafran /SP 2 Nowa Sól/ 3:35.06

W dal dz. - Oliwia Małańczuk /SP Mirocin Dolny/ 4.05

W dal chł. - Kacper Zambroziewicz /SP Mirocin Dolny/ 4.61

Wzwyż dz. - Nikola Wągiel /SP Bytom Odrz./ 1.15

Wzwyż chł. - Dominik Marciniak /SP 8 Nowa Sól/ 1.10

p. pal. dz. - Laura Gotowała /SP 1 Nowa Sól/ 37.50

p. pal. chł. - Gracjan Szafran /SP 2 Nowa Sól/ 45.00

Rocznik 2004

60 m dz. - Kasia Dolnik /GOKiS Trzciel/ 9.50

60 m chł. - Kacper Kordek /SP 1 Kożuchów/ 9.18

300 m dz. - Marta Mitka /SP 5 Nowa Sól/ 54.16

300 m chł. - Szymon Brodziak /GOKiS Trzciel/ 57.24

600 m dz. - Aleksandra Ducka /ZS Kat. Nowa Sól/ 1:59.14

1000 m chł. - Fabian Sitko /SP 2 Nowa Sól/ 3:42.98

W dal dz. - Michalina Gusta /PG 1 Nowa Sól/ 3.85

W dal chl. - Kewin Budziński /SP 5 Nowa Sól/ 3.99

Wzwyż dz. - Wiktoria Jaguś /SP Nowe Miasteczko/ 1.10

Wzwyż chł. - Kacper Kordek /SP 1 Kożuchów/ 1.30

p. pal. dz. - Aleksandra Makowska /SP 1 Kożuchów/ 30.50

p. pal. chł. - Jakub Świątczak /GOKiS Trzciel/ 47.50

Gimnazja

100 m dz. - Nikola Tałaj /ZS Bytom Odrz./ 15.80

100 m chł. - Daniel Trzeciak /ZS Bytom Odrz./ 14.10

300 m dz. - Dominika Miernikiewicz /PG 1 Nowa Sól/ 53.10

300 m chł. - Krystian Rajnert /ZS Otyń/ 46.29

600 m dz. - Marta Banach /ZS Otyń/ 2:17.16

1000 m chł. - Jakub Malinowski /PG 1 Nowa Sól/ 3:12.81

W dal dz. - Klaudia Trzeciak /ZS Bytom Odrz./ 3.74

W dal. chł. - Krystian Rajnert /ZS Otyń/ 4.60

Wzwyż dz. - Oliwia Kostrzewa /ZS Bytom Odrz./ 1.20

Wzwyż chł. - Mateusz Kostrakiewicz /ZS Otyń/ 1.45

Kula 3kg dz. - Nikola Banach /ZS Otyń/ 7.44

Kula 5 kg chł. - Nikodem Stężycki /ZS Bytom Odrz./ 11.74

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63