Zobacz także:

Turniej siatkówki młodzików o Puchar Dyrektora MOSiR

W najbliższą sobotę, 11 listopada br. w hali MOSiR przy Botanicznej odbędzie się turniej siatkówki młodzików o Puchar Dyrektora MOSiR.

Więcej…

Dzieci grały w tenisa stołowego

W hali sportowej przy ulicy Św. Barbary odbył się turniej tenista stołowego dziewcząt i chłopców szkół podstawowych (rocznik 2005 i młodsi) w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2017/2018.

Więcej…

Terminy rozgrywek tenisa stołowego i badmintona w ramach LOM

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Soli podaje terminy powiatowych rozgrywek tenisa stołowego i badmintona dziewcząt i chłopców szkół podstawowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2017/2018.

Więcej…

20 maja w Nowej Soli odbędzie się II Memoriał im. Romana Terlikowskiego, który stanowi równocześnie finał rozgrywek „Minikoszykówka LZKosz roczników 2004/2005”.

Miejsce turnieju: sala CKZiU Elektryk, ul. Piłsudskiego 61, Nowa Sól oraz sala MOSiR ul. Św. Barbary 2.

Terminarz turnieju:

Godz. 10:00 Uroczyste otwarcie turnieju

Strefa finałowa:

Godz. 10:15 Półfinał nr 1: Drużyna 1 – Drużyna 4

Godz. 11:30 Półfinał nr 2: Drużyna 2 – Drużyna 3

Przerwa

Godz. 13:30 Mecz o III miejsce: przegrani z półfinałów

Godz. 15:00 Mecz o I miejsce: wygrani z półfinałów

Drużyny z miejsc 5-7. Sala MOSiR przy ul. Św. Barbary

Godz. 10:30 Drużyna 5 – Drużyna 7

Godz. 12:00 Drużyna 6 – Drużyna 7

Godz. 13:30 Drużyna 5 – Drużyna 6

Godz. 16:15 Zakończenie turnieju, wręczenie medali, pucharów i nagród.

Pierwsza połowa – czas ciągły bez zatrzymywania, II połowa czas zatrzymywany.

Z turnieju planowane są statystyki on-line.

21 maja 2017r. w Nowej Soli odbędzie się II Memoriał im. Romana Terlikowskiego, który stanowi równocześnie finał rozgrywek „Minikoszykówka LZKosz rocznika 2006”. Miejsce turnieju: sala CKZiU Elektryk, ul. Piłsudskiego 61, Nowa Sól.

Terminarz turnieju: Godz. 10:45 Szkoła Koszykówki Kangoo Kids Gorzów - Green Star II Zielona Góra (mecz zaległy)

Godz. 12:00 Uroczyste otwarcie turnieju

Strefa finałowa:

Godz. 12:30 Półfinał nr 1: Drużyna 1 – Drużyna 4

Godz. 14:00 Półfinał nr 2: Drużyna 2 – Drużyna 3

Mecz o V miejsce

Godz. 15:00 Drużyna 5 – Drużyna 6

Godz. 16:15 Mecz o III miejsce: przegrani z półfinałów

Godz. 17:30 Mecz o I miejsce: wygrani z półfinałów

Godz. 18:30 Zakończenie turnieju, wręczenie medali, pucharów i nagród.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63