Zobacz także:

Turniej piłki nożnej ulicznej

Stowarzyszenie „Reprezentacja Polski Bezdomnych”, we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Nowej Soli oraz dzierżawcą terenu „Wodny Świat”, organizuje po raz drugi turniej piłki nożnej ulicznej.

Więcej…

Startuje Nowosolska Liga Oldbojów

Startuje piłkarska Nowosolska Liga Oldbojów. Do inaugurującego cyklu zgłosiły się cztery drużyny: MOSiR Nowa Sól, Jost, Gedia oraz Niedoradz.

Więcej…

Nagroda dla Nadodrzańskiego Parku!

13 września w Drzonkowie podczas konferencji "Transgraniczna Aktywność Sportowa i Rekreacyjna", rozstrzygnięto i podsumowano konkurs na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną pod sport i rekreację w województwie lubuskim.

Więcej…

W niedzielę 3 września w Nowej Soli odbył się turniej oldbojów w siatkówce plażowej. W zawodach udział wzięło 6 par, a miejscem rozgrywek były boiska plażowe na terenie kąpieliska "Wodny Świat".

Organizatorami turnieju obok MOSIR-u była MKST Astra.

Rywalizację wygrała zielonogórska para Paweł Dżyga / Radosław Janek pokonując w finale siatkarzy z Sulechowa Marcin Bilon / Jakub Pudzianowski.

Poniżej szczegółowe wyniki:

TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ „VOLLEY CUP NOWA SÓL 2017 – OLDBOY” - Nowa Sól, 03.09.2017 r.

Grupa A

G. Rogula / W. Swaryczewski - J. Bąkiewicz / R. Bąkiewicz 2:1 (15:13,9:15,12:10)

R. Popiołek / R. Gondyk - G. Rogula / W. Swaryczewski 2:1 (9:15,15:10,11:8)

J. Bąkiewicz / J. Bąkiewicz - R. Popiołek / R. Gondyk 1:2 (11:15,15:17,8:11)

Tabela

  1.  R. Popiołek / R. Gondyk 2 4 4:2 - awans do półfinału
  2. G. Rogula / W. Swaryczewski 2 3 3:3 - awans do półfinału
  3. J. Bąkiewicz / R. Bąkiewicz 2 2 2:4

Grupa B

Z. Gadkowski / W. Holewiński - P. Dżyga / R. Janek 0:2 (4:15,4:15)

M. Bilon / J. Pudzianowski - Z. Gadkowski / W. Holewiński 2:0 (15:5,15:8)

P. Dżyga / R. Janek - M. Bilon / J. Pudzianowski 2:0 (15:12,15:13)

Tabela

  1.  P. Dżyga / R. Janek 2 4 4:0 - awans do półfinału
  2. M. Bilon / J. Pudzianowski 2 3 2:2 - awans do półfinału
  3. Z. Gadkowski / W. Holewiński 2 2 0:4

Półfinały

P. Dżyga / R. Janek - G. Rogula / W. Swaryczewski 2:0 (15:4,15:5)

R. Popiołek / R. Gondyk - M. Bilon / J. Pudzianowski 1:2 (11:15,15:12,8:11)

Mecz o III miejsce

G. Rogula / W. Swaryczewski - R. Popiołek / R. Gondyk 0:2 (10:15,10:15)

Finał

P. Dżyga / R. Janek - M. Bilon / J. Pudzianowski 2:0 (15:11,15:8)

Kolejność końcowa:

1. Paweł Dżyga / Radosław Janek - Zielona Góra
2. Marcin Bilon / Jakub Pudzianowski - Sulechów
3. Rafał Popiołek / Robert Gondyk - Nowa Sól
4. Grzegorz Rogula / Wojciech Swaryczewski - Kożuchów
5-6. Roman Bąkiewicz / Janusz Bąkiewicz - Wschowa
5-6. Zbigniew Gadkowski / Włodzimierz Holewiński - Wschowa

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63