Zobacz także:

Ostatnie jesienne zawody „czwartkowiczów”

W piątek 5 października, przy słonecznej pogodzie nowosolscy uczestnicy Czwartków Lekkoatletycznych rywalizowali w trzecich, a zarazem ostatnich jesiennych zawodów na stadionie MOSiR.

Więcej…

Zapisy do Nowosolskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Soli ogłasza zapisy do rozgrywek XIII edycji Nowosolskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki sezonu 2018/19. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 15 października 2018 r.

Więcej…

Podsumowanie minionej edycji Czwartków Lekkoatletycznych

Podczas ubiegłotygodniowej inauguracji Czwartków Lekkoatletycznych podsumowaliśmy minioną edycję.

Więcej…

Wyniki Powiatowych Biegów Przełajowych, Nowa Sól 03.10.2017r.

Szkoły i zawodnicy awansujący do finałów wojewódzkich

IGRZYSKA DZIECI

Dziewczęta rocznik 2007 i młodsze – 600 m

Drużynowo: Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nowej Soli (drużyna złożona z 6 zawodników)

Indywidualnie (najlepsi z pozostałych szkół):

  • Paulina Perdian - Szkoła Podstawowa Nr 1 Kożuchów
  • Nadia Pawłowska - Szkoła Podstawowa Nr 1 Kożuchów
  • Zofia Trybus - Szkoła Podstawowa Mirocin Dolny
  • Maja Pawłowska - Szkoła Podstawowa Nr 1 Kożuchów
  • Maria Gradziuk - Katolicka Szkoła Podstawowa Nowa Sól

Chłopcy rocznik 2007 i młodsi – 600 m

Drużynowo: Szkoła Podstawowa w Niedoradzu (drużyna złożona z 6 zawodników)

Indywidualnie (najlepsi z pozostałych szkół):

  • Mariusz Alaszewicz - Szkoła Podstawowa Nr 1 Kożuchów
  • Adam Szkudlarek - Szkoła Podstawowa Mirocin Dolny
  • Filip Rewaj - Szkoła Podstawowa Mirocin Dolny
  • Adrian Tomkowicz - Szkoła Podstawowa Nr 1 Kożuchów
  • Jakub Smolarczyk - Szkoła Podstawowa Mirocin Dolny

Dziewczęta rocznik 2005/2006 – 1500 m

Drużynowo: Szkoła Podstawowa w Mirocinie Dolnym (drużyna złożona z 6 zawodników)

Indywidualnie (najlepsi z pozostałych szkół):

  • Jagoda Wawrzykowska - Katolicka Szkoła Podstawowa Nowa Sól
  • Daria Oryszewska - Szkoła Podstawowa Nr 1 Nowa Sól
  • Aleksandra Kałużna - Szkoła Podstawowa Nr 1 Nowa Sól
  • Kaja Ziober - Szkoła Podstawowa Nr 1 Nowa Sól
  • Laura Goszczyńska - Szkoła Podstawowa Nr 1 Nowa Sól

Chłopcy rocznik 2005/2006 – 2000 m

Drużynowo: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kożuchowie(drużyna złożona z 6 zawodników)

Indywidualnie (najlepsi z pozostałych szkół):

  • Kacper Zambroziewicz - Szkoła Podstawowa w Mirocinie Dolnym
  • Michał Kołek - Szkoła Podstawowa Otyń
  • Michał Dmytrak - Szkoła Podstawowa Nr 1 Nowa Sól
  • Kacper Kruk - Szkoła Podstawowa Nr 1 Nowa Sól
  • Wiktor Woźniak - Szkoła Podstawowa Mirocin Dolny

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Dziewczęta rocznik 2002 – 2004 – 1000 m

Drużynowo: Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8 (drużyna złożona z 6 zawodników)

Indywidualnie (najlepsi z pozostałych szkół):

  • Liliana Młynarczyk - Szkoła Podstawowa Nr 2 N. Sól
  • Aleksandra Ducka - Katolicka Szkoła Podstawowa Nowa Sól
  • Malwina Bartmańska - Szkoła Podstawowa Nr 1 Nowa Sól
  • Nicola Mazur - Szkoła Podstawowa Nr 1 Kożuchów
  • Wiktoria Banaś - Szkoła Podstawowa Bytom Odrz.

Chłopcy rocznik 2002 – 2004 – 2000 m

Drużynowo: Szkoła Podstawowa w Otyniu (drużyna złożona z 6 zawodników)

Indywidualnie (najlepsi z pozostałych szkół):

  • Piotr Malinowski - Szkoła Podstawowa Nr 1 Nowa Sól
  • Gracjan Michalak - Szkoła Podstawowa Nr 1 Nowa Sól
  • Jakub Stec - Szkoła Podstawowa Nr 1 Kożuchów
  • Krzysztof Sosnowski - Szkoła Podstawowa Nr 2 Nowa Sól
  • Maksymilian Łagocki - Szkoła Podstawowa nr 1 Nowa Sól

LICEALIADA

Juniorki rocznik 1998 i młodsze – 1500 m

Drużynowo: Liceum Ogólnokształcące w Nowej Soli (drużyna złożona z 6 zawodników)

Indywidualnie (najlepsi z pozostałych szkół):

  • Oliwia Kotlarska - ZSP 4 Nowa Sól
  • Paulina Bereś - CKZiU Elektryk Nowa Sól
  • Marta Hołowko - ZSP 4 Nowa Sól
  • Paulina Pogoda - ZSP 4 Nowa Sól
  • Roksana Leszczyńska - CKZiU Nowa Sól

Juniorzy rocznik 1998 i młodsi – 2500 m

Drużynowo: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Elektryk” Nowa Sól (drużyna złożona z 6 zawodników)

Indywidualnie (najlepsi z pozostałych szkół):

  • Michał Meger - ZSP 5 Kożuchów
  • Norbert Bogucki - ZSP 5 Kożuchów
  • Tymoteusz Marciniak - ZSP 4 Nowa Sól
  • Łukasz Jasiński - ZSP 5 Kożuchów
  • Dawid Duszczak - ZSP 4 Nowa Sól

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63