Zobacz także:

Turniej piłki nożnej ulicznej

Stowarzyszenie „Reprezentacja Polski Bezdomnych”, we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Nowej Soli oraz dzierżawcą terenu „Wodny Świat”, organizuje po raz drugi turniej piłki nożnej ulicznej.

Więcej…

Startuje Nowosolska Liga Oldbojów

Startuje piłkarska Nowosolska Liga Oldbojów. Do inaugurującego cyklu zgłosiły się cztery drużyny: MOSiR Nowa Sól, Jost, Gedia oraz Niedoradz.

Więcej…

Nagroda dla Nadodrzańskiego Parku!

13 września w Drzonkowie podczas konferencji "Transgraniczna Aktywność Sportowa i Rekreacyjna", rozstrzygnięto i podsumowano konkurs na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną pod sport i rekreację w województwie lubuskim.

Więcej…

W  piątek 2 lutego w hali sportowej przy ulicy Botanicznej w Nowej Soli rozegrano turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców (roczniki 2002 - 2004) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Wśród dziewcząt najlepsza była drużyna SP 2 w Nowej Soli, w kategorii chłopców zwyciężyli uczniowie SP 8 Nowa Sól. Obydwie ekipy awansowały do dalszego szczebla rozgrywek.

Wyniki:

Piłka Siatkowa dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2002-2004) - Nowa Sól 02.02.2018 r.

    SP 1 Nowa Sól - SP 8 Nowa Sól 0:2 (14:25,18:25)
    SP 2 Nowa Sól - SP 1 Nowa Sól 2:0 (25:21,25:16)
    SP 8 Nowa Sól - SP 2 Nowa Sól 1:2 (26:26,25:12,10:15)

Tabela końcowa

1/ SP 2 Nowa Sól 2 4 4:1 - awans do dalszych rozgrywek

2/ SP 8 Nowa Sól 2 3 3:2

3/ SP 1 Nowa Sól 2 0 0:4

SP 2: Kamila Dutka, Natalia Siwak, Natalia Kur, Angelika Konrad, Oliwia Stremecka, Aleksandra Zuterek, Klaudia Wojciechowska, Klaudia Miśkiewicz, Natalia Szczerbak, Martyna Satocka, Kaja Karpińska, Laura Podolak, Daria Batorska

Trener: Mirosław Kasprowicz

Piłka Siatkowa chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2002-2004) - Nowa Sól 02.02.2018 r.

    SP 8 Nowa Sól - SP 1 Nowa Sól 2:0 (25:10,25:4)
    SP 2 Nowa Sól - SP 8 Nowa Sól 0:2 (11:25,16:25)
    SP 1 Nowa Sól - SP 2 Nowa Sól 2:1 (25:19,15:25,15:11)

Tabela końcowa

1/ SP 8 Nowa Sól 2 4 4:1 - awans do dalszych rozgrywek

2/ SP 2 Nowa Sól 2 3 2:3

3/ SP 1 Nowa Sól 2 2 0:4

SP 8: Kamil Pawlicki, Mateusz Siecha, Szymon Polegaj, Adam Olejniczak, Jan Czarnecki, Adrian Lopko, Jakub Bereżański, Jakub Kieroński

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63