Zobacz także:

Informacja dla wodniaków

Zapraszamy do składania wniosków o postój łodzi w nowosolskiej Marinie w sezonie 2019.

Więcej…

Grand Prix Nowej Soli 2019 w tenisie stołowym

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapowiada coroczny otwarty turniej tenisa stołowego "Grand Prix Nowej Soli 2019". Turniej odbędzie się w pierwszym kwartale 2019 roku.

Więcej…

Wyniki VII kolejki NALS

W rozegranej w środę, 19 grudnia VII kolejce Nowosolskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki uzyskano następujace wyniki:

Więcej…

Za nami IV kolejka Nowosolskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Wczoraj (28.11) na hali przy ulicy Botanicznej padły następujące wyniki:

„Dzikie Lisy” Nowa Sól - „Astra Kadet” Nowa Sól 2:1 (25:21,25:23,20:25)

„Dzikie Lisy”: Kamil Sandecki, Andrzej Lisowski, Piotr Musielak, Waldemar Magda, Adam Bredlak, Tomasz Cyran, Patryk Przybyła, Mateusz Wojtasiński, Bartosz Andrzejewski

„Astra: Mateusz Siercha, Adam, Olejniczak, Michał Majchrzak, Kamil Pawlicki, Jakub Maćkowski, Krzysztof Kałuski, Eryk Niedźwiecki, Adrian Lopko, Szymon Polegaj, Cyprian Wojciechowski

„Stracone Talenty” Nowa Sól - „Szerszenie” Siedlisko 2:1 (25:15,25:18,17:25)

„Stracone Talenty”: Rafał Popiołek, Łukasz Wawer, Robert Gondyk, Karolina Bogajewska, Cezary Grajner, Marek Dubeltówka, Mariusz Nowak, Leszek Stankowski

„Szerszenie”: Remigiusz Straus, Małgorzata Chilicki, Juliusz Chilicki, Hubert Patoła, Sandra Słońska, Jacek Kopa

„Ares” Nowa Sól - SMS „Amator” Głogów 2:1 (28:26,24:26,25:23)

„Ares” – Rafał Dudziński, Rafał Snoch, Jakub Czarnecki, Grzegorz Babacz, Paweł Tyrakowski, Piotr Kuzemczak, Jaś Czarnecki

„Amator”: Dawid Chachulski, Mateusz Kulczycki, Paweł Smolan, Patryk Koprowski, Bartosz Kubiak, Marcin Piwko

W ubiegły piątek rozegrano również zaległy mecz, w którym Ares przegrał ze Straconymi Talentami 1-2.

„Ares” Nowa Sól - „Stracone Talenty” Nowa Sól 1:2 (19:25,23:25,25:20)

„Ares” – Rafał Dudziński, Dorota Dudzińska, Rafał Snoch, Jakub Czarnecki, Paweł Tyrakowski, Piotr Kuzemczak, Grzegorz Kuzemczak

„Stracone Talenty”: Rafał Popiołek, Łukasz Wawer, Robert Gondyk, Hubert Czech, Marek Dubeltówka, Marcin Nowak, Piotr Flis

Tabela rozgrywek

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63