Zobacz także:

Wyniki rywalizacji w tenisie stołowym

W dniach 30 października - 4 listopada w hali sportowej przy ulicy Św. Barbary przebiegała rywalizacja w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2019/2020.

Więcej…

II Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym

W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie, w dniach 16-17 listopada 2019 odbył się II Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym, w ramach eliminacji do Mistrzostw Polski, które odbędą się na początku roku 2020.

Więcej…

Startuje Nowosolska Amatorska Liga Siatkówki

Startuje 13 edycja Nowosolskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.NALS to impreza, którą od lat organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Soli.

Więcej…

W dniach 30 października - 4 listopada w hali sportowej przy ulicy Św. Barbary przebiegała rywalizacja w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2019/2020.

Triumfatorzy rozgrywek uzyskali awans do finałów LOM.

Wyniki rywalizacji:

I. Tenis stołowy drużynowy dziewcząt - Igrzyska Dzieci (rocznik 2007 i młodsze)

    SP Otyń - SP Mirocin Dolny 3:0

SP Otyń: Marcelina Romańczuk, Magdalena Ważna

Trener: Marzena Mituta

Awans: SP Otyń i SP Mirocin Dolny

II. Tenis stołowy drużynowy dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2006)

Drużyna SP Mirocin Dolny wywalczyła awans do dalszych rozgrywek

III. Tenis stołowy drużynowy chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2006)

    SP Otyń - SP Mirocin Dolny 3:0

SP Otyń: Franciszek Papież, Mikołaj Nowak, Patryk Dudzicz

Trener: Marzena Mituta

Awans: SP Otyń

IV. Tenis stołowy drużynowy chłopców – Igrzyska Dzieci (rocznik 2007 i młodsi)

Drużyna SP Otyń wywalczyła awans do dalszych rozgrywek

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63