Zobacz także:

Wyniki Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w biegach przełajowych

24 marca w Nowej Soli odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych. W zawodach udział brali młodzi biegacze z województwa lubuskiego oraz dolnośląskiego.

Więcej…

Wyniki XIII kolejki NALS

W poniedziałek 5 marca w hali przy ulicy Botanicznej rozegrano XIII kolejkę Nowosolskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych meczów:

Więcej…

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych w Nowej Soli

W sobotę, 24 marca br. w Nowej Soli odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych.

Więcej…

Plakat na 23 lutego UKS ARESNowosolski UKS ARES zaprasza na Turniej koszykówki dzieci. 23 lutego, Hala Sportowa Elektryka, ulica Piłsudskiego, godzina 10.00. Turniej odbywa się w ramach obchodów 450-lecia Nowej Soli.

nals 2012-2013Wyniki X kolejki Nowosolskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki, która odbyła się 06 lutego br. w hali MOSiR na Botanicznej.

 

„Gedia Poland" - „Olimp" Nowa Sól 0:3 (22:25,19:25,22:25)
Gedia Poland : Szymon Heliński, Przemysław Adamczak, Jakub Filipek, Rewus Dawid, Michał Kramczyński, Piotr Kuzemczak
„Olimp": Adam Łechtański, Przemysław Szczepański, Leszek Świderski, Rafał Popiołek, Piotr Flis, Tomasz Sasina
GOKiS Siedlisko - „Astra Kadet" Nowa Sól 3:0 (25:20,25:16,26:24)
GOKiS: Rafał Dudziński, Dorota Dudzińska, Paweł Szymczak, Szymon Kowalik, Tadeusz Kowalik, Tomasz Hardy
„Astra Kadet": Arkadiusz Zakrzewski, Adrian Zakrzewski, Mikołaj Wójcik, Aleksander Poznański, Damian Sasin, Patryk Turos, Patryk Olejniczak, Aleksander Wójcik, Marian Legieć, Maciej Dłuski, Adam Rzewuski,

„Ares" Nowa Sól - „Murena" Bytom Odrz. 3:0 (25:17,25:20,25:18)
Ares": Bartłomiej Lis, Paweł Tyrakowski, Radosław Jaz, Rafał Snoch, Michał Rybarczyk, Mirosław Kasprowicz, Piotr Kuzemczak,
„Murena": Adrian Niżnikowski, Stanisław Głębski, Ryszard Rapke, Piotr Woźniak, Jakub Zawadzki, Krzysztof Sarul
„Lubusz" Lipiny - MOSiR N. Sól/Kożuchów 0:3 (23:25,20:25,19:25)
Lubusz": Łukasz Radkowiak, Marcin Cieślik, Jarosław Burdka, Leszek Tomaszewski, Julian Woźniczak
MOSiR: Grzegorz Rogula, Marek Majorczyk, Wojciech Swaryczewski, Marcin Kumek, Cezary Grajner, Magda Waldemar

 

XI kolejka: 13 luty 2013
18,00 „Astra Kadet" – „Lubusz", „Olimp" – GOKiS
19,30 MOSiR – "Ares", „Murena" – "Gedia"
Hala MOSiR, ul. Botaniczna 22

NLK 10 luty 2013 BB CLUB vs Mieszko4 kolejka rundy rewanżowej Nowosolskiej Ligi Koszykówki za nami. 
NLK w tym roku obchodzi swoje 20 lecie istnienia!!!
Graliśmy nareszcie na normalnej wielkości boisku na hali elektryka, gdzie gra się zdecydowanie lepiej niż na św. Barbary choć sentyment pozostał to jednak przestrzeń na nowej hali robi ogromna różnicę
Padły następujące rozstrzygnięcia:
ODLEWNIAK UKS ARES vs MONTERZY 80 : 87 MVP BZWBK meczu Rosiński Krzysztof Monterzy
Odlewniak: Wilkowski Łukasz 2, Bartkiewicz Grzegorz 25,Stankiewicz Kamil 12, Dziug Łukasz 23,Marciniak Tomasz 7, Dziug Piotr 6, Prałat Jakub 5
MONTERZY: Szymalak Grzegorz 10, Kłoczaniuk Maciej 2, Cech Tomasz 5, Rosiński Krzysztof 25, Melańczuk Sebastian 14,Gładysz Jacek 31
BB CLUB vs Mieszko Bytom Odrzański 66 : 56 MVP BZWBK meczu Lawrenc Artur BB CLUB
BB CLUB:Leśniowski Tomasz 7,Lawrenc Michał 8, Majewski Wojciech 9, Bobowski Michał, Sadrakuła Sebastian 8, Zielinski Piotr 16, Ludwiniak Marcin, 6, Lawrenc Artur 12
Mieszko: Filip Tomasz 1,Pabisek Bartek 14, Przybylski Adam 2, Tworkowski Łukasz 9, Stepień Kamil 2, Duniasz Piotr 16
GOK OTYŃ vs Technical ANTIDOTUM 44 : 65 MVP BZWBK meczu Żedzik Władysław Antidotum
OTYŃ: Piotrowski Jakub 6, Moledna Paweł 7, Bukowski Aleksander 6, Chajzler Dawid 2, Giernacki Zbigniew 4, Dermanowski Kamil 19, Olbiński Ernest
Antidotum: Kiziok Mateusz 14, Robazel Łukasz 12, Żedzik Władysław 11, Mysłek Paweł 12, Kopeć Piotr 10, Maliszewski Sebastian 6
Nie odbył się mecz pomiędzy Dozametem a Chembudem , który ostatecznie rozegrany zostanie w tygodniu lub niestety Chembud wycofa się ostatecznie z rozgrywek.
Za tydzień zapraszamy do hali przy ul. Piłsudskiego 17 lutego w Niedzielę po emocjach siatkarskich na godzinę 16-stą wspaniała koszykówka, mecz nowosolskich młodzików UKS ARES z WKK II Wrocław w ramach Dolnoślaskiej Ligi Koszykówki a o 18-stej 2 mecze NLK:
18:00 Mieszko Bytom Odrzański vs. Dozamet
19:30 Odlewniak UKS ARES vs. BB Club
Zarząd NLK

powiat unihokej dziewczat 2013 001Wyniki powiatowego turnieju unihokeja dziewcząt w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży, który został rozegrany w ubiegły wtorek w nowosolskim Gimnazjum nr 2.

Wyniki turnieju:

PG 3 Nowa Sól - PG 1 Nowa Sól 4:1 (1:1)
SG Kożuchów - PG 2 Nowa Sól 3:1 (2:1)
PG 1 Nowa Sól - PG 2 Nowa Sól 0:5 (0:2)
PG 3 Nowa Sól - SG Kożuchów 1:1 (0:1)
SG Kożuchów - PG 1 Nowa Sól 2:0 (1:0)
PG 2 Nowa Sól - PG 3 Nowa Sól 3:6 (3:3)
Tabela końcowa:

PG 3 Nowa Sól 3 5 11:5 - awans do zawodów rejonowych
SG Kożuchów 3 5 6:2 - awans do zawodów rejonowych
PG 2 Nowa Sól 3 2 9:9
PG 1 Nowa Sól 3 0 1:11

PG 3: Kamila Kot, Ewa Bereżańska, Wiktoria Żabkowicz, Agata Marczuk, Martyna Sobczak, Weronika Menelska, Weronika Olejniczak, Nikola Niewiarowska, Natalia Baik
Trener: Anna Bereżańska
SG Kożuchów: Katarzyna Ganczar, Amanda Momot, Marta Gałkiewicz, Karolina Rozpędowska, Natalia Latacka, Monika Nańba, Monika Porębska, Beata Badowska, Aleksandra Godecka, Natalia Michalik, Justyna Roszak
Trener: Anna Czarnecka

Psalm 144Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy prac Andrzeja Strumiłły do psalmów biblijnych w tłumaczeniu Czesława Miłosza z kolekcji Teresy Sienkiewicz. Jest to pierwsze spotkanie z cyklu "Pasje Nowosolan". Galeria pod Tekstem, 22 lutego 2013 roku, godz. 18.00
W programie:
* Słowo wstępne – Biblijne inspiracje Andrzeja Strumiłły – Elżbieta Gonet
* O psalmach jako niepowtarzalnym zjawisku kulturowym – słów kilka powie Jarosław Suski
* Miłosz biblijny oczami Elżbiety Bielskiej-Kajzer
* Zwiedzanie wystawy 18 prac Andrzeja Strumiłły do psalmów biblijnych w tłumaczeniu Czesława Miłosza, w tle czytanie 144 Psalmu w wyk. Cezarego Molendy. Wstęp wolny! Zapraszamy!

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63