Zobacz także:

Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych Łodź 2018

W dniach 16-17 czerwca br. na stadionie AZS Łódź odbył się Ogólnopolski Finał XXIV edycji "Czwartków Lekkoatletycznych", w których udział wzięła również reprezentacja dzieci z Powiatu Nowosolskiego.

Więcej…

Beach Volley Cup Nowa Sól 2018 - kategoria Mixt

Turniej siatkówki plażowej „Beach Volley Cup - Nowa Sól 2018” miał dwie odsłony. Po sobotniej rywalizacji w kategorii Open w niedzielę zmierzyły się duety w kategorii Mixt.

Więcej…

Smoki z BCC najszybsze

W kanale portowym w Nowej Soli odbyły się coroczne Regaty Smoczych Łodzi. Była to już 11 edycja tej imprezy.

Więcej…

powiat unihokej dziewczat 2013 001Wyniki powiatowego turnieju unihokeja dziewcząt w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży, który został rozegrany w ubiegły wtorek w nowosolskim Gimnazjum nr 2.

Wyniki turnieju:

PG 3 Nowa Sól - PG 1 Nowa Sól 4:1 (1:1)
SG Kożuchów - PG 2 Nowa Sól 3:1 (2:1)
PG 1 Nowa Sól - PG 2 Nowa Sól 0:5 (0:2)
PG 3 Nowa Sól - SG Kożuchów 1:1 (0:1)
SG Kożuchów - PG 1 Nowa Sól 2:0 (1:0)
PG 2 Nowa Sól - PG 3 Nowa Sól 3:6 (3:3)
Tabela końcowa:

PG 3 Nowa Sól 3 5 11:5 - awans do zawodów rejonowych
SG Kożuchów 3 5 6:2 - awans do zawodów rejonowych
PG 2 Nowa Sól 3 2 9:9
PG 1 Nowa Sól 3 0 1:11

PG 3: Kamila Kot, Ewa Bereżańska, Wiktoria Żabkowicz, Agata Marczuk, Martyna Sobczak, Weronika Menelska, Weronika Olejniczak, Nikola Niewiarowska, Natalia Baik
Trener: Anna Bereżańska
SG Kożuchów: Katarzyna Ganczar, Amanda Momot, Marta Gałkiewicz, Karolina Rozpędowska, Natalia Latacka, Monika Nańba, Monika Porębska, Beata Badowska, Aleksandra Godecka, Natalia Michalik, Justyna Roszak
Trener: Anna Czarnecka

NLK 10 luty 2013 BB CLUB vs Mieszko4 kolejka rundy rewanżowej Nowosolskiej Ligi Koszykówki za nami. 
NLK w tym roku obchodzi swoje 20 lecie istnienia!!!
Graliśmy nareszcie na normalnej wielkości boisku na hali elektryka, gdzie gra się zdecydowanie lepiej niż na św. Barbary choć sentyment pozostał to jednak przestrzeń na nowej hali robi ogromna różnicę
Padły następujące rozstrzygnięcia:
ODLEWNIAK UKS ARES vs MONTERZY 80 : 87 MVP BZWBK meczu Rosiński Krzysztof Monterzy
Odlewniak: Wilkowski Łukasz 2, Bartkiewicz Grzegorz 25,Stankiewicz Kamil 12, Dziug Łukasz 23,Marciniak Tomasz 7, Dziug Piotr 6, Prałat Jakub 5
MONTERZY: Szymalak Grzegorz 10, Kłoczaniuk Maciej 2, Cech Tomasz 5, Rosiński Krzysztof 25, Melańczuk Sebastian 14,Gładysz Jacek 31
BB CLUB vs Mieszko Bytom Odrzański 66 : 56 MVP BZWBK meczu Lawrenc Artur BB CLUB
BB CLUB:Leśniowski Tomasz 7,Lawrenc Michał 8, Majewski Wojciech 9, Bobowski Michał, Sadrakuła Sebastian 8, Zielinski Piotr 16, Ludwiniak Marcin, 6, Lawrenc Artur 12
Mieszko: Filip Tomasz 1,Pabisek Bartek 14, Przybylski Adam 2, Tworkowski Łukasz 9, Stepień Kamil 2, Duniasz Piotr 16
GOK OTYŃ vs Technical ANTIDOTUM 44 : 65 MVP BZWBK meczu Żedzik Władysław Antidotum
OTYŃ: Piotrowski Jakub 6, Moledna Paweł 7, Bukowski Aleksander 6, Chajzler Dawid 2, Giernacki Zbigniew 4, Dermanowski Kamil 19, Olbiński Ernest
Antidotum: Kiziok Mateusz 14, Robazel Łukasz 12, Żedzik Władysław 11, Mysłek Paweł 12, Kopeć Piotr 10, Maliszewski Sebastian 6
Nie odbył się mecz pomiędzy Dozametem a Chembudem , który ostatecznie rozegrany zostanie w tygodniu lub niestety Chembud wycofa się ostatecznie z rozgrywek.
Za tydzień zapraszamy do hali przy ul. Piłsudskiego 17 lutego w Niedzielę po emocjach siatkarskich na godzinę 16-stą wspaniała koszykówka, mecz nowosolskich młodzików UKS ARES z WKK II Wrocław w ramach Dolnoślaskiej Ligi Koszykówki a o 18-stej 2 mecze NLK:
18:00 Mieszko Bytom Odrzański vs. Dozamet
19:30 Odlewniak UKS ARES vs. BB Club
Zarząd NLK

Nazwa  Dyrektor  Telefon Fax Uwagi
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Grzegorz Rogula  (68) 38 75 520  (68) 38 75 520

ul.Św.Barbary 2
Nowa Sól
Lubuskie
67-100
Polska

http://www.mosir-nowasol.pl

Miejski Klub Piłkarski "ARKA" prezes Roman Kozłowski (68) 387-66-80

ul. Matejki 25
Nowa Sól
Lubuskie
67-100
Polska

Kajakowy Klub Sportowy  prezes - Marian Piec  (68) 38 75 537  al.Wolności 1A
Nowa Sól
Lubuskie
67-100
Polska
Nowosolski Klub Karate Kyokushin prezes - Waldemar Leśniewski 662 026 756

Lubieszów 8
Lubuskie
67-100 Nowa Sól
Polska

http://www.nkkk.of.pl

 Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Nowa Sól  prezes - Paweł Borowiec  789326069

 ul.Grobla 18
Nowa Sól
Lubuskie
67-100
Polska

http://www.spr-nowasol.pl

Parafialny Klub Sportowy „ANTONI” (068) 3872654 ul. M. J. Piłsudskiego 14
Nowa Sól
lubuskie
67-100
 Uczniowski Klub Sportowy „DIESIĄTKA”  (068) 3873594  ul. Arciszewskiego 13
Nowa Sól
lubuskie
67-100
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „ŻEGLARZ”

(068) 3875297

605 744 538

ul. M. J. Piłsudskiego 40
Nowa Sól
lubuskie
67-100
 Zapaśniczy Klub Sportowy „HEGEMON max 24”  (068) 3875520  ul. Wrocławska 20
Nowa Sol
lubuskie
67-100
Uczniowski Klub Sportowy "OLIMP" (068) 3874761 ul. Wrocławska 33A
Nowa Sol
lubuskie
67-100
Uczniowski Klub Sportowy „AKTIV” (068) 3562104 ul. Parafialna 4B
Nowa Sól
lubuskie
67-100
Uczniowski Klub Sportowy „ARES” 68) 4583894 ul. Gimnazjalna 9
Nowa Sól
lubuskie
67-100
 Uczniowski Klub Sportowy „Ósemka”  (68) 3874209  ul. Matejki 29
Nowa Sól
lubuskie
67-100
Międzyszkolny Klub Sportowo-Turystyczny „Astra” (68) 3871880 ul. Matejki 25
Nowa Sól
lubuskie
67-100

Psalm 144Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy prac Andrzeja Strumiłły do psalmów biblijnych w tłumaczeniu Czesława Miłosza z kolekcji Teresy Sienkiewicz. Jest to pierwsze spotkanie z cyklu "Pasje Nowosolan". Galeria pod Tekstem, 22 lutego 2013 roku, godz. 18.00
W programie:
* Słowo wstępne – Biblijne inspiracje Andrzeja Strumiłły – Elżbieta Gonet
* O psalmach jako niepowtarzalnym zjawisku kulturowym – słów kilka powie Jarosław Suski
* Miłosz biblijny oczami Elżbiety Bielskiej-Kajzer
* Zwiedzanie wystawy 18 prac Andrzeja Strumiłły do psalmów biblijnych w tłumaczeniu Czesława Miłosza, w tle czytanie 144 Psalmu w wyk. Cezarego Molendy. Wstęp wolny! Zapraszamy!

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Soli podaje terminy rozgrywek powiatowych piłki siatkowej dziewcząt w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2012/2013. Jednocześnie przypominamy, że w zawodach obowiązują imienne zgłoszenia szkoły z podpisami opiekuna oraz Dyrektora szkoły. Każda zawodniczka musi posiadać ważną legitymację szkolną. 

Terminy zawodów:

Termin i miejsce: 09 styczeń 2013 r.(środa), godz. 10,00, Hala Sportowa MOSiR w Nowej Soli, ul. Botaniczna 22 (przy SP 3)

Do zawodów rejonowych awansuje najlepszy zespól z powiatu,

Startują (na podstawie nadesłanych zgłoszeń): PG 1, PG 2, PG 3 Nowa Sól, PG Otyń, G Siedlisko

Termin i miejsce: 10 styczeń 2013 r.(czwartek), godz. 10,00, Hala Sportowa MOSiR w Nowej Soli, ul. Botaniczna 22 (przy SP 3)

Do zawodów rejonowych awansuje najlepszy zespól z powiatu,

Startują (na podstawie nadesłanych zgłoszeń): SP 1, SP 6, SP 8 Nowa Sól, SP 1 Kożuchów, SP Mirocin Dolny, SP Otyń

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63