Święta Bożego Narodzenia to czas radości, wspólnego śpiewania kolęd, świecących choinek i oczywiście magicznych życzeń. W tym duchu Przedszkole nr 12 w Nowej Soli postanowiło sprawić wszystkim niezapomnianą niespodziankę – świąteczny klip z życzeniami, który przygotowali z ogromnym zaangażowaniem zarówno maluchy, jak i pracownicy Przedszkola.

Klip jest pełen uroku, radości oraz przesłania miłości i życzliwości, które są tak charakterystyczne dla okresu świątecznego.

Pani Dyrektor Przedszkola nr 12, Monika Knuth – Sapigórska, podkreśla, jak ważne jest dla nich tworzenie atmosfery pełnej ciepła i wspólnego świętowania. „Chcieliśmy stworzyć coś wyjątkowego, co pozwoli nam podziękować naszym wspaniałym przedszkolakom i ich rodzicom za kolejny rok pełen uśmiechów, radości i rozwoju. Mamy nadzieję, że nasz klip przyniesie trochę magii i radości także tym, którzy go obejrzą.”

Oglądając ten niezwykły świąteczny klip, nie można nie uśmiechnąć się do monitora. Widok maluchów w strojach świątecznych rozczula wszystkich. Jest to także dowód na to, jak istotne są dla dzieci takie chwile, które wprowadzają je w magiczny nastrój świąteczny i uczą wartości dzielenia się radością z innymi.

Rodzice, znajomi i wszyscy zainteresowani są serdecznie zaproszeni do obejrzenia tego wyjątkowego klipu, który można obejrzeć poniżej klikając w link. Przekazujemy gratulacje dla wszystkich małych artystów i ich opiekunów za stworzenie tego wzruszającego dzieła.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia świątecznego klipu Przedszkola nr 12 w Nowej Soli i doświadczenia razem z nimi magii tego wyjątkowego okresu. Świąteczne życzenia są jak iskierki, które rozświetlają nasze serca, a dzięki temu klipowi możemy poczuć, że magia Bożego Narodzenia zaczyna już rozbrzmiewać w naszych sercach.