Projekty

Klub Młodego Programisty

Zapisy na zajęcia feryjne!

Nowosolski Dom Kultury przy współpracy Urzędu Miejskiego rusza już niebawem z kolejnymi zapisami na bezpłatne zajęcia warsztatowe z programowania dla uczniów szkół podstawowych klas 1-3, które odbywać się będą w okresie ferii zimowych w Nowosolskim Domu Kultury.

Zapisy rozpoczną się 2 stycznia .2023 roku o godzinie 11:00 poprzez formularz elektroniczny na oficjalnej stronie (liczba miejsc ograniczona).

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia w czasie ferii w terminie 30.01.2023r. – 03.02.2023r.

dzieci z klas 1-3 – temat „Podróże małe i duże” od godz: 9:00-12:00, od poniedziałku do piątku.

Przypomnijmy, w Klubie Młodego Programisty dzieci i młodzież pod okiem doświadczonego trenera i trenerki będą miały okazję rozwijać kompetencje przyszłości, niezbędne w trakcie edukacji, jak i przyszłej ścieżki zawodowej.

Korzystając z różnorodnej technologii, między innymi pracując z komputerami, robotami, płytkami mechatronicznymi, będą uczyć się programowania, ale także: krytycznego myślenia, współpracy i rozwiązywania problemów. Będą ćwiczyć swoją kreatywność i rozwijać się w innowacyjności. Warsztaty w Klubie Młodego Programisty to też okazja do nauki poprzez zabawę.

Kluby Młodego Programisty to działanie realizowane przez Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog na zlecenie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach projektu “Kampanie edukacyjno-informacyjne”, realizowanego w partnerstwie z Naukową i Akademicką Siecią Komputerową – Państwowym Instytutem Badawczym (NASK) oraz Centrum Nauki Kopernik (CNK)

Poniżej najważniejsze informacje o rekrutacji:
https://www.klubmlodegoprogramisty.pl/aktualnosci/bezplatne-zajecia-z-programowania-w-czasie-ferii-zimowych/

Zachęcamy również do śledzenia strony internetowej oraz profilu na Facebooku, znajdą tam Państwo wszystkie aktualne informacje: https://www.facebook.com/KlubMlodegoProgramistyPl

plakat z logami miasto na fali, konkurs nasz zabytek oraz fundacja most the most

Dla mieszkańca

Urząd Miejski

Edukacja

Kultura

Organizacje pozarządowe

Samorząd

Sport

Turystyka

Sprawy społeczne

Komunikacja

O Nowej Soli

Flaga i Godło Polski z podpisem Dofinansowano ze środków Budżetu Państwa