wspólne zdjęcie uczniów na zakończenie roku szkolnego

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021 dla absolwentów nowosolskiej Ósemki odbyła się 24 czerwca 2021 podczas dwóch apeli. Uczestniczyły w nich wiceprezydent ds społecznych Natalia Walewska-Wojciechowska oraz naczelnik wydziału oświaty Irena Sienkiewicz. Ze względu na pandemię ilość zaproszonych gości: rodziców i nauczycieli była ograniczona.
W części oficjalnej nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły, podziękowania,
wspomnienia minionego czasu oraz wręczenie nagród książkowych dla uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w konkursach przedmiotowych
i sportowych.
Kolejną częścią była uroczysta gala wręczenia statuetek Championów w ośmiu kategoriach: Mądra Głowa, Aktywista, Społecznik, Miss i Mister gracji i elegancji, Sportsmenka, najlepszy Sportowiec oraz Super Champion. Ten moment wzbudza zawsze wiele pięknych emocji.
Uroczystość uświetniły występy wokalne w wykonaniu Kornelii Kujbidy oraz Joanny Michalskiej, a także pokaz taneczny Mireli Debert, która jest członkiem kadry polskiej w tańcu towarzyskim.
Wszystkim Absolwentom życzymy, aby dostali się do wybranych przez siebie szkół, a tam nie tyle dużo wiedzieli, ale dobrze wiedzieli, nie uczyli się na pamięć, ale rozumieli oraz abyście mieli coś co naprawdę będzie Was zajmowało.

informację przygotowała: Agnieszka Dębska