telefon komórkowy z aplikacją eko-przyszłość

Właściciele nieruchomości mają możliwość pobrania darmowej aplikacji z funkcją informacyjno-edukacyjną na telefon lub tablet. Aplikacja wspomaga mieszkańców w odnalezieniu właściwego harmonogramu odbioru odpadów za pomocą nazwy miejscowości, ulicy i nr domu. Zobacz jak to działa.

Wystarczy wyszukać w sklepie Google Play dla systemu Android lub App Store dla systemu iOS nazwę Eko-Przyszłość z logo Związku Międzygminnego „ Eko – Przyszłość” (zielony listek) i pobrać aplikację. Po pobraniu należy wpisać swój adres (w przypadku braku nazwy ulicy w wyszukiwarce należy pozostawić pole ulicy puste lub ponownie wpisać nazwę miejscowości), ustawić powiadomienia i gotowe. Dodatkowo po ustawieniu przez użytkownika alertu przypomina o nadchodzących terminach odbioru odpadów oraz dostarcza informacje dot. prawidłowego segregowania odpadów komunalnych, funkcjonujących PSZOK-ach, listach adresów aptek zbierających przeterminowane leki itd.

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH
(właściciel nieruchomości w prosty i przejrzysty sposób wyszukuje swój harmonogram za pomocą adresu. Dzięki temu właściciele nieruchomości otrzymują tylko i wyłącznie harmonogram przypisany do danej posesji).