Urząd Miejski Nowa Sól informuje, że w związku ze zmianą organizacji ruchu w rejonie cmentarza komunalnego przy ul. Wandy w Nowej Soli wprowadzonej na okres święta Wszystkich Świętych, w dniach od 30 października do 2 listopada br. wyłączone z obsługi będą przystanki komunikacyjne położone przy ul. Witosa, Wandy i Wyspiańskiego. Autobusy komunikacji miejskiej linii nr 2 korzystać będą w tym czasie z przystanków położonych przy ul. Piłsudskiego (przy Urzędzie Miejskim).
Także w przypadku cmentarza komunalnego w Otyniu, na okres święta Wszystkich Świętych, wyłączony zostanie z obsługi przystanek komunikacyjny znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie bramy wjazdowej na cmentarz. Autobusy linii nr 1 i 3 będą dojeżdżały i odjeżdżały z przystanku położonego przy ul. Kościuszki w Otyniu.
Ponadto informujemy, że w dniu 1 listopada dojazd na cmentarz komunalny w Otyniu oraz powrót do miasta możliwy będzie autobusami linii nr 1 i 3 – wg obowiązującego rozkładu jazdy (tak, jak w dni świąteczne). Dodatkowo w ramach linii nr 1 wszystkie kursy, które na co dzień kończą się w Modrzycy, będą wydłużone w kierunku cmentarza. W przypadku linii komunikacyjnej nr 3 dojazd na cmentarz komunalny w Otyniu możliwy będzie kursami rozpoczynającymi się na przystanku przy ul. Chałubińskiego (szpital) o godz.: 8:50, 10:30, 11:55, 13:15, 15:20, 17:20