9 miesięcy pełnych miłości - plakat 2024

Urząd Miejski w Nowej Soli serdecznie zaprasza mieszkanki Nowej Soli oraz całego Powiatu Nowosolskiego do wzięcia udziału w konkursie dedykowanego kobietom w ciąży.
Konkurs „9 miesięcy pełnych miłości – edycja 2024” jest corocznym wydarzeniem, który ma na celu upowszechnienie wiedzy o szkodliwych skutkach picia alkoholu podczas ciąży z uwzględnieniem Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych (FASD) oraz związany jest z obchodzonym dnia 9 września Światowym Dniem FAS.
Aby wziąć udział należy:
wykonać zdjęcie z dłońmi ułożonymi w kształcie serca na brzuszku,
zapoznać się z regulaminem konkursu,
wypełnić formularz zgłoszeniowy,
odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „dlaczego wybieram 9 miesięcy bez alkoholu?”,
przesłać wypełniony formularz wraz ze zdjęciem na adres e-mail zdrowie@nowasol.pl lub dostarczyć w formie tradycyjnej do siedziby Urzędu Miejskiego w Nowej Soli, pok. 109.

Na uczestniczki czekają wspaniałe nagrody:
I miejsce – bon na kwotę 500 zł do sklepu Wszystko dla dziecka w Nowej Soli, sesja fotograficzna od Aneta Pater Photography wraz z makijażem od Make Up & Lashes Anna Opłotna.
II miejsce – sesja fotograficzna od Aneta Pater Photography wraz z makijażem od Make Up & Lashes Anna Opłotna .
III miejsce – sesja fotograficzna od Aneta Pater Photography.
Na każdą z uczestniczek czekają niespodzianki od głównego partnera konkursu – nowosolska firma Wszystko dla dziecka prowadząca na terenie miasta dwa sklepy przy ul. 1 Maja 3 oraz przy ul. Głowackiego 10.

Regulamin konkursu jak i formularz zgłoszeniowy są dostępne pod artykułem oraz w siedzibie Urzędu Miejskiego, pok. 109.
Na Wasze zgłoszenia czekamy od dnia 17 czerwca do 16 sierpnia 2024 r. Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się podczas Nowosolskiego Dnia Profilaktyki w dniu 25 sierpnia 2024 r. w Parku Krasnala w Nowej Soli (Wiata Piknikowa).

Regulamin konkursu
Załączniki do konkursu