Na zdjęciu Anna Rudnicka, skarbnik miasta. Młoda kobieta ubrana w żółtą sukienkę, siedzi przy biurku, w tle kwiat, okno, kaloryfer

Od 1 lipca w Urzędzie Miejskim w Nowej Soli pracę rozpoczęła nowa skarbnik miasta, pani Anna Rudnicka. 

Anna Rudnicka może pochwalić się bogatym doświadczeniem zawodowym. Ukończyła studia wyższe z zakresu administracji publicznej, a wcześniej zdobyła średnie wykształcenie jako technik ekonomista o specjalności finanse i rachunkowość. Jej edukacja stanowi solidną podstawę do pełnienia obowiązków związanych z zarządzaniem finansami miasta.

Nowa skarbnik posiada 16-letnie doświadczenie w pracy w samorządzie. Przez ostatnie trzy lata piastowała stanowisko skarbnika gminy, zdobywając cenne doświadczenie w zarządzaniu finansami publicznymi. Wcześniej pełniła obowiązki na stanowisku ds. płac oraz była główną księgową jednostek oświatowych. Jej różnorodne doświadczenie zawodowe sprawia, że jest doskonale przygotowana do podjęcia nowych wyzwań w Nowej Soli.

Pani Anna Rudnicka została wybrana na to stanowisko ze względu na swoje wysokie kwalifikacje oraz szeroką wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości. Mieszkańcy Nowej Soli mogą być pewni, że finanse miasta będą zarządzane w sposób profesjonalny i rzetelny.

Serdecznie witamy panią Annę Rudnicką w naszym urzędzie i życzymy jej wielu sukcesów na nowym stanowisku.