W najbliższą niedzielę, 28 stycznia, Nowa Sól i Powiat Nowosolski zapraszają na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) – nowa hala MOSiR, ulica Zjednoczenia.

Zapraszamy na nasze okienko licytacji: o godz. 15.50 rozpoczyna licytację Powiat Nowosolski, ok.16.10 licytację będzie miało Lubuskie Trójmiasto, chwilę później, ok. 16.15 licytacje rozpocznie Miasto Nowa Sól.

Chociaż każda z aukcji będzie wyjątkowa, szczególną uwagę zwraca voucher na jednogodzinny rejs czarterowy statkiem Laguna, ufundowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zwycięzca będzie mógł wybrać datę i port w Nowej Soli, Głogowie lub Cigacicach. To doskonała okazja, by spędzić niezapomnianą chwilę na wodach w otoczeniu bliskich przyjaciół czy rodziny. Nasz wycieczkowiec może przyjąć na swój pokład aż 92 osoby. Voucher jest bezterminowy.

Rada Miejska w Nowej Soli już tradycyjnie włącza się do licytacji, wystawiając pyszny tort z nowosolskiej cukierni. Bo czasami najlepsze rzeczy zaczynają się od słodkich momentów.

Dla entuzjastów historii i kultury przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Album „Nowa Sól 460” wydany z okazji 460-lecia naszego miasta to nie tylko zbiór zdjęć, to prawdziwe dziedzictwo miasta i jego kultury. Wydanie które będziemy licytować jest szczególne – to numer kolekcjonerski z numerem „0”, wydany właśnie na aukcję WOŚP.

Dla miłośników muzyki przygotowaliśmy niepowtarzalne atrakcje. Bilet na koncert Anny Marii Jopek z zespołem oraz dwupłytowy album „Ultone” są doskonałym prezentem dla fanów artystki tym bardziej, że po koncercie Anna Maria Jopek osobiście spotka się z tymi osobami, które wylicytowały bilet.

Dla fanów zespołu Lady Pank, który zaprezentował się wspaniale podczas Święta Solan w ubiegłym roku, przekażemy zdjęcie i płytę „The Best of Lady Pank”z autografami zespołu.

Wyjątkowe licytacje dla WOŚP również przygotował Powiat Nowosolski wraz z przyjaciółmi. Pierwszy fant to zestaw podwieczorkowy – pyszny tort oraz ceramiczne filiżanki i miseczka wykonane w pracowni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowej Soli.

Ceramika to również specjalność Warsztatu Terapii Zajęciowej. Uczestnicy WTZ na licytację przygotowali koszt ceramicznych kwiatów, paterę, drewnianą donicę oraz voucher na domowe ciasto.

Nasz kapitan Andrzej Dela zaprasza na piracką przygodę na Odrze czyli rejs Galarem Nowosolskim dla 8 osób.

Jeśli lubicie gotować, mamy dla was 3 dwuosobowe vouchery od Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Nowej Soli na warsztaty fit kuchnia z szefem kuchni Łukaszem Śmigielskim.

A może marzycie o tym, żeby odpocząć od codziennego gotowania? Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Nowej Soli zaoferował miesięczny voucher na obiady.

Podczas licytacji WOŚP nie może zabraknąć również czegoś dla miłośników powiatowych ścieżek. Mamy dla Was pamiątkowy zestaw medali „łączy nas ścieżka”, koszulki, saszetka, skarpetki oraz grę rodzinną „Kolej na rower” – wszystko w jednym unikatowym zestawie.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania, licytowania i wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niech to będzie dzień pełen radości, solidarności i wspólnego działania na rzecz potrzebujących! Przyjdźcie licznie!