Szykuje się wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które z pewnością wypełni serca miłośników muzyki radością i inspiracją. Już 15 września na Harcerskiej Górce o godzinie 17:00 rozpocznie się „Nowosolskie Granie Młodych” – festiwal młodych talentów muzycznych, który z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń.
Czwórka utalentowanych zespołów, TegoTypu, SÓL, 2’Band i IN DREAM’S, wraz z kilkoma utalentowanymi solistami, przywiozą na scenę swoje wyjątkowe brzmienie i charyzmę. To będzie wieczór pełen różnorodności muzycznych gatunków, od rocka po pop, od melancholii po energiczne dźwięki, a wszystko to w wykonaniu artystów, którzy wyróżniają się nie tylko umiejętnościami, ale również pasją do muzyki.
Organizatorem tego wydarzenia, które już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem, jest Młodzieżowa Rada Miejska w Nowej Soli. To właśnie młodzi ludzie, z pasją i zaangażowaniem, postanowili zorganizować „Nowosolskie Granie Młodych”, aby dać szansę lokalnym talentom, a jednocześnie stworzyć okazję do wspólnego spędzenia czasu.
Niewątpliwym atutem tego festiwalu jest fakt, że wstęp jest całkowicie bezpłatny. Dzięki temu każdy będzie mógł uczestniczyć w tym muzycznym święcie i wsłuchiwać się w utwory przy dźwiękach gitar, perkusji, instrumentów klawiszowych i wokali.
„Nowosolskie Granie Młodych” to nie tylko okazja do posłuchania wspaniałej muzyki, ale także szansa na wsparcie lokalnych artystów. To wydarzenie jest idealnym miejscem do spotkania się z przyjaciółmi i rodziną.
Już teraz zaznaczcie datę w kalendarzach – 15 września, godzina 17:00, Harcerska Górka w Nowej Soli. To będzie wieczór, który z pewnością zostanie w waszej pamięci na długo. Nie przegapcie okazji, by wsłuchać się w talenty młodych artystów.