ludzie bawiący się podczas koncertu święta solan 2024

Szanowni Mieszkańcy Nowej Soli, Drodzy Goście,

Z ogromną radością dziękuję za udział i zaangażowanie podczas tegorocznego Święta Solan. Wasza obecność i wspólna zabawa sprawiły, że te trzy dni były wyjątkowe, pełne uśmiechu, radości i bezpiecznej rozrywki.

Dziękuję wszystkim mieszkańcom Nowej Soli jak również Gościom za aktywny udział w święcie naszego miasta. Wasz entuzjazm pokazuje, jak silna, zjednoczona i gościnna jest nasza społeczność. Mam nadzieję, że ten wspólny czas spędzony w Nowej Soli przyniósł wiele niezapomnianych wspomnień.

Serdecznie dziękuję uczniom i nauczycielom biorącym udział w Korowodzie Solan. Wasza kreatywność i zaangażowanie dodały temu wydarzeniu kolorytu i wyjątkowej atmosfery. Dziękuję również radnym za wsparcie i pomoc w organizacji tego święta.

Szczególne wyrazy podziękowania kieruję do swoich współpracowników: Straży Miejskiej, Urzędu Miejskiego, Nowosolskiego Domu Kultury oraz MOSiR-u którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem i gwarantowali nam komfort pobytu. Z waszej strony zawsze mogę liczyć na profesjonalizm i zaangażowanie.

Nasze Święto Solan staje się z roku na rok coraz piękniejsze i wyjątkowe dzięki Wam. Razem tworzymy wspaniałą historię naszego miasta.

Dziękuję Sponsorom, którzy od wielu lat wspierają nasze Święto, za ich hojność i pomoc które umożliwiły realizację tego wyjątkowego wydarzenia.

Z wyrazami wdzięczności i szacunku,

Beata Kulczycka
Prezydent Nowej Soli