Serdecznie zapraszamy na VIII Jesienny Kiermasz Ogrodniczy “Zielone Ogrody nad Odrą”, który w tym roku odbędzie się w dniach 26 – 27 września (sobota – niedziela). Miejsce: parking na przeciwko Parku Krasnala. Kiermasz odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta Nowej Soli Jacka Milewskiego. Urząd Miejski jak co roku jest jednym z organizatorów imprezy.

Sobota, 26 września 2020

10:00 – oficjalne otwarcie
18:00 – zakończenie dnia pierwszego


Niedziela, 27 września 2020

10:00 – otwarcie
16:00 – zakończenie


Wystawa
Odbędzie się wystawa drzew, krzewów, sadzonek, nawozów, środków ochrony roślin, drobnego sprzętu ogrodniczego, ceramiki, rękodzieła.

Doradztwo
Specjalistycznych porad udzielać będą pracownicy Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Kalsku w zakresie produkcji ogrodniczej i sadowniczej, ekologii i agroturystyki.

Sprzedaż
W sprzedaży nie zabraknie nasion, sadzonek, kwiatów, drzewek, krzewów, nasion, cebul, elementów dekoracyjnych do ogrodu, sprzętu ogrodniczego, nawozów ogrodniczych, środków ochrony roślin, żywności ekologicznej, ziół, wydawnictw fachowych, ceramiki, kompozycji kwiatowych, metaloplastyki.
Wstęp na kiermasz jest bezpłatny!

Ze względu na panujące zagrożenie epidemiologiczne związane z wystąpieniem na terenie RP wirusa COVID-19 wszystkich odwiedzających prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowania się do zaleceń Ministra Zdrowia.

na zdjęciu plakat promujący ósmą edycję kiermaszu zielone ogrody nad Odrą oraz dokładny harmonogram imprezy.