skrzynka pocztowa z napisem nowosolanie ślą życzenia

Za kilka tygodni najpiękniejsze święta – Święta Bożego Narodzenia. To czas kiedy bycie razem ma ogromną wartość. To również czas pisania kartek świątecznych i choć w dzisiejszym czasie już wydaje się to staromodne, to my jednak mamy nadzieję, że porwiemy Wasze serca naszym pomysłem! Z okazji corocznego kiermaszu świątecznego, 9 grudnia w Nowosolskim Domu Kultury, przygotowaliśmy dla Państwa 200 nowosolskich kartek świątecznych. Będzie można otrzymać jedną kartkę i na miejscu wypisać życzenia do bliskiej nam osoby. Chcecie napisać życzenia pięknym pismem? Świetnie! Muzeum Miejskie w Nowej Soli nauczy nas kaligrafii!
Dostaniecie Państwo od nas także znaczek na kopertę, a po napisaniu życzeń będzie można wrzucić kartkę do świątecznej czerwonej skrzynki, z której po godzinie 16.00 listonosz odbierze całą pocztę.
A kiedy już będziecie w Nowosolskim Domu Kultury, przy dobrej kawie i smacznym ciastku, zapraszamy Was na kiermasz naszych materiałów promocyjnych, które w grudniu będzie można kupić z 20% rabatem. Znajdziecie tam nie tylko dobrze Wam znane gadżety, ale także kilka nowości z delikatnie odświeżonym logo miasta: poszewki na poduszkę które wyhaftowała nowosolska firma rodzinna oraz uroczą filiżankę i serwetkę na stół. Będziemy mieć także kalendarz na 2023 rok, tym razem w wersji rysunkowej, który w całości został zaprojektowany przez naszego urzędowego grafika, Tadeusza Szechowskiego.
O godzinie 12.00 i 14.00 Jadwiga Wołkowska zaprasza nas do swojego bajkowego świata, a o 13.00 i 15.00 Marek Grzelka opowie o lokalnych tradycjach wigilijnych. O godzinie 16.00 artyści NDK zapraszają na koncert świątecznych piosenek. Nie może Was zabraknąć na świątecznym kiermaszu! Do zobaczenia w piątek 9 grudnia.