Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tegorocznej edycji konkursu 9 miesięcy pełnych miłości 2022r, komisja konkursowa wybrała trzy zwyciężczynie. Są nimi:
I miejsce – Aleksandra Nowak
II miejsce – Wioleta Pawlak
III miejsce – Maryna Dadashora
Zadaniem konkursowym było zrobienie zdjęcia z dłońmi ułożonymi w kształcie serca na ciążowym brzuszku i opisie „dlaczego wybieram 9 miesięcy bez alkoholu”.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia – jesteśmy wdzięczni, że nasz konkurs cieszy się z każdym rokiem coraz większym zainteresowaniem wśród przyszłych mam.
Konkurs ma na celu przede wszystkim zwiększenie liczby kobiet, które deklarują zachowanie abstynencji w czasie ciąży oraz upowszechnienie wiedzy o szkodliwych skutkach picia alkoholu podczas ciąży z uwzględnieniem Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych (FASD).
Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród w dniu 28 sierpnia 2022r. do Parku Krasnala (wiata piknikowa) o godz. 14.00 podczas Nowosolskiego Dnia Profilaktyki. Jednocześnie zaznaczamy, że wszystkie osoby biorące udział w konkursie otrzymają wyprawki dla maluszków, które również będą wręczane o godzinie 14.00 podczas Nowosolskiego Dnia Profilaktyki.

Organizatorem konkursu był wydział spraw społecznych Urzędu Miejskiego w Nowej Soli. Poniżej nagrodzone zdjęcia. Gratulujemy!