Stowarzyszenie Klub Mam organizuje zbiórkę na wyprawkę dla dzieci z Ukrainy, które znalazły schronienie w Nowej Soli. Urząd Miejski w Nowej Soli wspiera tę inicjatywę, by zebrane pieniądze trafiły do dzieci w naszych placówkach.

Dorzuć 5, 10, 20 zł, tyle ile możesz, a Klub Mam całą zebraną kwotę przeznaczy na kupno wyprawek szkolnych dla dzieci z Ukrainy, które zatrzymały się w Nowej Soli. Pieniądze możesz wpłacać na konto:

BNP PARIBAS 85 2030 0045 1110 0000 0430 3920, w tytule przelewu należy wpisać: „Darowizna na wyprawkę dla dzieci z Ukrainy”. Zbiórka trwa do: 20 kwietnia.

Dzieci, oprócz schronienia oraz poczucia bezpieczeństwa, potrzebują także szkolnych przyborów z którymi mogłyby poczuć, że wszystko wróci do normy którą znają.

Za zebrane fundusze chcemy kupić między innymi zeszyty, piórniki, długopisy, kredki, ,flamastry, stroje na WF, farby i pastele, bloki techniczne i rysunkowe, obuwie na zmianę i inne rzeczy których potrzebują dzieci chodzące do szkoły.

Już za chwilę pieniądze zbierane będą również do puszek w naszych szkołach podstawowych, przedszkolach oraz miejskich placówkach. O szczegółach poinformujemy niebawem.