W miniony czwartek prezydent Jacek Milewski na zaproszenie seniorów odwiedził Dzienny Dom Senior + w Nowej. Seniorzy przygotowali dla niego niecodzienne zaproszenie na kawę i rozmowy, choć nie tylko kawa była w menu tego spotkania – było też mnóstwo emocji towarzyszących wspólnej grze w remika i tenisa stołowego.
Seniorzy, pełni energii i entuzjazmu, nie tylko zaserwowali prezydentowi aromatyczną kawę, ale także zaprosili go do udziału w przyjemnej rozrywce.
„Takie spotkania są dla mnie niesamowicie inspirujące. Widzieć ich aktywność i zaangażowanie. Dzienny Dom Senior + jest miejscem, które tworzy wspólnotę, a dzisiejsze spotkanie tylko to potwierdziło” – powiedział prezydent Jack Milewski.
Wizyta prezydenta w Dziennym Domu Senior + była okazją do rozmów i wspólnej zabawy oraz dowodem na to, jak ważne są takie placówki w życiu naszego miasta. To miejsca, gdzie nie tylko dba się o potrzeby seniorów, ale także tworzy się przyjazną i aktywną przestrzeń, w której każdy czuje się mile widziany.