Na zdjęciu napis rowerowa stolica Polski - podsumowanie

Niestety sytuacja epidemiologiczna pokrzyżowała nam plany i zmuszeni byliśmy odwołać imprezę plenerową, która miała odbyć się 17 października 2020 we Wodnym Świecie oraz kolację z Prezydentem Jackiem Milewskim – nagrodę dla grupy Wikon. Wyrażamy nasz podziw za niesamowite zaangażowanie wielu z Państwa w ten niebywały wspólny wysiłek, który przyczynił się do zdobycia po raz drugi Pucharu Rowerowej Stolicy Polski!

Wszystkim zaangażowanym raz jeszcze bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!

W dniach 21, 22, 23 października w nowej siedzibie Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Korzeniowskiego 2 organizujemy Bazę Rowerowej Stolicy Polski.
Tu będzie można odebrać nagrody, upominki dla zwycięzców konkursów i wyróżnionych uczestników naszej rywalizacji. Będzie to również okazja do spotkania z Prezydentem Nowej Soli.

 • każdy uczestnik akcji otrzyma mini lamki rowerowe – warunkiem jest posiadanie aplikacji i przejechany przynajmniej 1km.
 • rowery czekać będą na 2 Zwycięzców konkursu ,,Kręcę dla Nowej Soli” ;
 • nagrody specjalne czekają dla pierwszych 5 rowerzystów z największą liczbą przejechanych kilometrów wśród najlepszych Kobiet, Mężczyzn, Seniorów, Uczniów;
  -statuetki czekają na rowerzystów z których każdy pokonał ponad 2 tys. km.
 • wyróżnienia i nagrody specjalne czekają na 3 tandemy dla najbardziej aktywnych par rowerzystów;
  Lista wyróżnionych w załączeniu.
  Nasz zwycięski Puchar i my jesteśmy do Państwa dyspozycji w owej Bazie Rowerowej w godzinach:
 • środa – 10.00- 17.00 (godziny z Prezydentem 15.00 – 17.00)
 • czwartek – 10.00- 16.00 (godziny z Prezydentem 14.00 – 16.00)
 • piątek – 10.00-16.00 (godziny z Prezydentem 12.00 – 14.00)
  Prosimy o przestrzeganie reżimów sanitarnych z jednoczesnym wskazaniem o wybranie dowolnej ww pory na spotkanie ponieważ tym razem nikt z nikim nie rywalizuje