W Centrum Aktywności Społecznej Nowa Sól mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jubileuszu 50-lecia pracy naszej niezastąpionej Dyrektor PCK, Pani Grażyny Krzyśko oraz 25-lecia świetlicy Perełki działającej w PCK Nowa Sól. To niesamowite okazje, które zasługują na wyjątkowe podziękowania!
Pani Grażyno, dziękujemy za wszystko, co zrobiłaś dla naszego miasta i dla nas wszystkich! Pani działania są nie tylko wyrazem solidarności i empatii, ale również dowodem na to, że dobro drugiego człowieka jest dla Pani najważniejsze!
Nie możemy zapomnieć również o 25-leciu świetlicy Perełki, która od lat stanowi oazę radości, nauki i rozwoju dla naszych najmłodszych mieszkańców. To miejsce, w którym dzieci odkrywają swoje talenty, rozwijają pasje i tworzą niezapomniane wspomnienia. Dziękujemy wszystkim pracownikom i wolontariuszom, którzy przez te lata wspierali nowosolskie dzieci i pomagali im w ich rozwoju.
Na ręce pani Dyrektor prezydent Jacek Milewski oraz wiceprezydent Karina Jarosz złożyli wyjątkowy prezent: ceramiczny podarunek z dedykacją „Z Nową Solą w sercu”.
W uroczystości jubileuszowej wzięli udział również sekretarz Powiatu Nowosolskiego Monika Owczarek oraz przewodniczący Rady Powiatu Jarosław Suski, a także pracownicy Wydziału Spraw Społecznych i Centrum Aktywności Społecznej. Ich obecność była wyrazem uznania i wsparcia, a także świadectwem znaczenia pracy Pani Grażyny dla Nowej Soli.