Na grafice widoczne dwa zdjęcia kobiet w ciąży i dłoni w kształcie serca ułożonych na brzuchu

Miasto Nowa Sól, zaprasza kobiety w ciąży zamieszkujące na terenie powiatu nowosolskiego do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego „9 miesięcy pełnych miłości – edycja 2023”. Zadaniem konkursowym jest zrobienie zdjęcia z dłońmi ułożonymi w kształcie serca na ciążowym brzuszku i opisie „dlaczego wybieram 9 miesięcy bez alkoholu”.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody! Zdobywczyni I miejsca wygra bon o kwocie 500 zł do wykorzystania w sklepie „Wszystko dla dziecka” w Nowej Soli oraz sesję zdjęciową wraz z makijażem, II miejsca sesję zdjęciową wraz z makijażem, III miejsca sesję zdjęciową. Kobiety będą mogły same zdecydować czy chcą sesję ciążową, noworodkową czy też rodzinną, ważne jedynie, aby wykorzystać wygraną w terminie do 19 grudnia 2023 r. Przewiduje się także niespodzianki dla wszystkich uczestniczek.

Makijaż zapewni nam Anna Opłotna MakeUp&Lashes, a zdjęcia zrobi Aneta Pater Photography.

Głównym partnerem konkursu jest nowosolska firma „Wszystko dla dziecka”, prowadząca na terenie miasta dwa sklepy przy ul. 1 Maja 3 oraz przy ul. Głowackiego 10,  która  już czwarty rok z rzędu wspiera naszą inicjatywę.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.nowasol.pl oraz w siedzibie Urzędu Miejskiego, ul. Piłsudskiego 12, 67-100 Nowa Sól, pokój 118, który następnie należy dostarczyć za pomocą skanu na adres mailowy promocjazdrowia@nowasol.pl lub w formie tradycyjnej na adres siedziby Urzędu Miejskiego. Zdjęcie w formie cyfrowej, w formacie JPG należy wysłać mailowo na adres promocjazdrowia@nowasol.pl.


Zgłoszenia przesyłać można od 14 czerwca do 14 sierpnia 2023 r. Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się podczas Nowosolskiego Dnia Profilaktyki w dniu 27 sierpnia 2023 r. w Parku Krasnala w Nowej Soli.

Konkurs ma na celu zwiększenie liczby kobiet, które deklarują zachowanie abstynencji w czasie ciąży oraz upowszechnienie wiedzy o szkodliwych skutkach picia alkoholu podczas ciąży z uwzględnieniem Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych (FASD).

Zainteresowane Panie zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na facebooku „Konkurs 9 miesięcy pełnych miłości – edycja 2023” gdzie w zakładce „dyskusja” na bieżąco umieszczane są informacje dotyczące konkursu (znajduje się tam także regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy). 

Zadanie finansowane z budżetu Gminy Nowa Sól – Miasto na rok 2023.

Formularz zgłoszeniowy:

Regulamin: