W środę odbyło się kolejne szkolenie z panią Dorotą Zubką – księgową z wieloletnim doświadczeniem w pracy z organizacjami pozarządowymi. Tematem spotkania były „Obowiązki sprawozdawcze w NGO”.

 I tym razem nie zabrakło pytań ze strony uczestników, na które pani Dorota Zubko wyczerpująco odpowiadała.

Dziękujemy wszystkim biorącym udział w szkoleniu za aktywne uczestnictwo w zajęciach i merytoryczną dyskusję.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej www.nowasol.pl zakładka „Sprawy społeczne” oraz postów na portalu facebook „Na społecznej fali Nowa Sól” celem zapóźnia się z ofertą szkoleń organizowanych przez Urząd Miejski w Nowej Soli/ Centrum Aktywności Społecznej w Nowej Soli.

W najbliższym czasie 28.05.2022 r. w Centrum Aktywności Społecznej w Nowej Soli odbędzie się szkolenie skierowane do koordynatorów i opiekunów wolontariatu w szkołach i organizacjach, pt: „Jak współpracować z wolontariuszami?”, na które można się jeszcze zapisać wysyłając maila na adres zienkowicz@nowasol.pl

Szkolenie realizowane w ramach projektu: „Nowa Sól na społecznej fali„, który jest wdrażany przez Fundacja na rzecz Collegium Polonicum we współpracy z Gminą Nowa Sól – Miasto.

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

#AktywniObywateleGranty