Na zdjęciu widoczny rozpisany model canva - na białej kartce tabelka koloru czerwonego i niebieskioego

Nowosolscy społecznicy i członkowie organizacji pozarządowych, którzy biorą udział w cyklu warsztatów dot. planowania strategicznego w NGO spotkali się, by porozmawiać o działaniach w zakresie tzw. „profesjonalizacji”.
4 marca odbyły się warsztaty pt. „Budowaniem modelu biznesowego NGO, w oparciu o model CANVA”, idąc od razu za celami przeanalizowaliśmy konkurs na Mikrogranty na rozwój młodych organizacji w Programie Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.
Oczywiście celem ugruntowania wiedzy, nie obeszło się bez rundy powtórkowej z poprzednich zajęć. Za nami już całkiem sporo fajnych obszarów: NGO – model rozwoju i analizy otoczenia, Model Ashdrige w opracowaniu misji organizacji, wartości, domeny działalności, cele rozwojowe, SWOT, SMART, plan rozwoju, możliwości i obszary współpracy między NGO, planowanie strategiczne w NGO.

Szkolenie zostało dofinansowane w ramach projektu „Nowa Sól na społecznej fali”. Projekt realizowany w Partnerstwie Fundacja na rzecz Collegium Polonicum Miasto Nowa Sól
Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

#AktywniObywateleGranty