na obrazku duży tir mammobus jadący drogą wśród drzew

Badania wykonywane będą w dniu 1 lutego 2023r. na parkingu przy sklepie Intermache, ul. Matejki 16.

Rejestracja na badania odbędzie się w godzinach 8:00 – 16:00.

Bezpłatne badania mammograficzne w „Populacyjnym Programie Wczesnego Wykrywania Raka Piersi” refundowane przez NFZ przeznaczone są dla wszystkich Pań w wieku 50-69 lat, które w przeciągu ostatnich 24 miesięcy nie miały wykonywanej mammografii (do badania nie jest potrzebne skierowanie!).

Załoga mammobusa zwraca jednak uwagę na fakt, że najbardziej oczekują Pań w wieku 50-55 lat, które jak wynika z ich doświadczenia badają się najrzadziej. Często są to kobiety aktywne zawodowo, które tłumaczą się brakiem czasu na badania.

Aby ułatwić pracę zespołu oraz zadbać o wspólne bezpieczeństwo prosimy o wcześniejszą rejestrację na badanie pod numerem telefonu (68) 41 41 411 lub online na stronie www.diagnostyk.pl aby uniknąć kolejek i gromadzenia się Pań w jednym miejscu.

Panie, którym termin badania nie odpowiada mają szansę zarejestrować się na badanie w stacjonarnej pracowni mammografii w Zielonej Górze przy ul. Wazów 42 (w budynku Polikliniki na III p.) oraz ul. Wandy 27 (na parterze) rejestracja pod nr. telefonu (68) 41 41 411.

Serdecznie zapraszamy Panie do udziału w bezpłatnych badań mammograficznych.

Afisz dotyczący badań mammograficznych