szklany anioł na tle śniegu i jarzębiny oraz dyplom z podziękowaniem dla wolontariuszy z okazji międzynarodowego dnia wolontariusza

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji prezydent Jacek Milewski składa podziękowania wszystkim osobom które niosą dobro drugiemu człowiekowi. W liście do wolontariuszy, prezydent pisze:

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spełnienia marzeń i satysfakcji z codziennej pracy.

Wyrażam podziękowania, szczególnie w tym trudnym 2020 roku, za Państwa pomocne dłonie, otwarte serca i głowy pełne pomysłów. Mam nadzieję, że każdy dobry uczynek i najdrobniejszy gest wsparcia, wróci do Was z podwójną mocą.

Bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi to bezcenna postawa, która buduje poczucie wspólnoty i rozwija silną społeczność lokalną. Z dumą dziękuję za dobroczynne działania na rzecz Nowosolan.

W tym wyjątkowym dniu do wszystkich ludzi dobrej woli posyłamy Anioły Wolontariatu. Rok 2020 jest szczególny: w okresie pandemii coronavirusa potrzebowaliśmy siebie nawzajem, aby razem nieść pomoc seniorom, słabszym oraz chorym. Każda inicjatywa zasługuje na szczególne wyróżnienie. Każda była ważna. Dziękujemy, że jesteście!

ptroz