Dzieci z 6 świetlic środowiskowych w Nowej Soli ponownie miały okazję uczestniczyć w magicznym mikołajkowym spotkaniu w Nowosolskim Domu Kultury. To coroczne wydarzenie przyciąga dzieci, tworząc niezapomnianą atmosferę radości i wspólnoty.
Tradycyjnie już najmłodsi zostali zaproszeni na wspólne obejrzenie świątecznej bajki, która dodatkowo rozgrzała atmosferę przed nadejściem prawdziwego Mikołaja. Główną atrakcją wieczoru był oczywiście wizytujący Mikołaj, który pojawił się z workami pełnymi prezentów. Dzieci nie kryły zdumienia i radości widząc świętego Mikołaja osobiście!
Atrakcje dla maluchów nie kończyły się na spotkaniu z Mikołajem. Każde z dzieci otrzymało vouchery do popularnej księgarni Empik, które z pewnością sprawią im wiele radości w nadchodzących dniach. Później wszyscy zostali zaproszeni przez Mikołaja na słodki poczęstunek.
W spotkaniu uczestniczył również prezydent Jacek Milewski oraz wiceprezydent Karina Jarosz, którzy tego wieczoru zamienili się w pomocników świętego Mikołaja. Pomagały im Gabryjela Juncewicz i Aleksandra Kawszyn-Blicharska z wydziału spraw społecznych urzędu miejskiego. Dziękujemy również Mikołajowi, że znalazł czas na nasze spotkanie!
Prezydent Milewski podziękował wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia, podkreślając, jak ważne jest tworzenie takich chwil radości, zwłaszcza dla najmłodszych mieszkańców miasta. Wiceprezydent Jarosz wyraziła nadzieję, że to świąteczne spotkanie pozostawi długotrwałe wspomnienia i wpłynie pozytywnie na atmosferę świąt wśród dzieci.
Świąteczne Mikołajki to nie tylko prezenty i słodycze, to przede wszystkim wspólne doświadczenie, które buduje więzi i sprawia, że święta stają się czasem jeszcze bardziej wyjątkowym.