dzieci i wolontariuszki bawią się kolorową chustą animacyjną

Na warsztatach dziennikarskich dla młodzieży realizowanych w ramach projektu „Nowa Sól na społecznej fali” (26.07 br.) jedna z wolontariuszek zobowiązała się do przeprowadzenia, przy współpracy z pozostałymi uczestniczkami warsztatów, dowolnej inicjatywy społecznej w Centrum Aktywności Społecznej w Nowej Soli. Otrzymała za to „niebieskie okulary” – okulary liderki.

Długo nie trzeba było czekać.

W środę 24 sierpnia br. w Centrum Aktywności Społecznej zrobiło się bardzo gwarno i wesoło, a to za sprawą przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola i Żłobka „Słoneczko” w Nowej Soli. Dzieci z grupy Motylków i Sówek przyjechały do nas autokarem na zaproszenie wolontariuszek biorących udział w warsztatach dziennikarskich. Wolontariuszki zainicjowały i zorganizowały całe spotkanie z dziećmi od A do Z – od poczęstunku, po gry i zabawy.

Żadne dziecko się nie nudziło. Były balony, bańki mydlane, zabawy z piłką oraz wiele innych atrakcji. Nie zabrakło również dyskoteki dla maluszków oraz poszukiwania skarbów.

Drogie wolontariuszki (Martyna Łyskowicz, Wiktoria Głowacka, Martyna Czochara, Aleksandra Madej-Piosa, Nikola Karolak, Amelia Sulejewska, Ilona Zacłona) pięknie dziękujemy za zorganizowanie w Centrum Aktywności Społecznej w Nowej Soli tak wspaniałego wydarzenia !!!

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

#AktywniObywateleGranty