Za nami drugie szkolenie z konsultacji społecznych realizowane w ramach projektu: „Nowa Sól na społecznej fali” – pod czujnym okiem prowadzącego Tadeusza Mincera z Fundacji na Rzecz Studiów Europejskich, uczestnicy zostali przeprowadzeni krok po kroku przez proces planowania oraz realizacji konsultacji społecznych, techniki i narzędzia oraz przykładów dobrych praktyk.
Mieszkańcy Nowej Soli, społecznicy, radni i urzędnicy uczyli planowania oraz przeprowadzenia konsultacji społeczne. Jak skutecznie oraz wspólnie z mieszkańcami naszego miasta rozmawiać o tym, co wokół nas ważne. Przestrzeń Centrum Aktywności Społecznej w Nowej Soli stanowiła forum rozmów o dialogu władz z mieszkańcami. Dialogu mającym na celu podjęcie przez władze optymalnych decyzji w sprawach publicznych. Gościem szkolenia był prezydent Nowej Soli Jacek Milewski.
Dziękujemy za Waszą obecność! Do zobaczenia na trzecim szkoleniu już 23 kwietnia! Szkolenie w formie warsztatów poprowadzi tym razem Damian Dec.
Serdeczne podziękowania dla podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Nowej Soli za przygotowanie pysznego poczęstunku dla uczestników szkolenia, przygotowane makarony zniknęły bardzo szybko! http://www.wtznowasol.pl/
Szkolenia z zakresu konsultacji społecznych realizowane są w ramach projektu: „Nowa Sól na społecznej fali”, który jest wdrażany przez Fundacja na rzecz Collegium Polonicum we współpracy z Gminą Nowa Sól – Miasto.
Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.