Grupa osób szkolących się

Działalność statutowa, działalność odpłatna, działalność nieodpłatna, działalność gospodarcza w organizacji – te i inne zagadnienia omówiliśmy na piątkowym szkoleniu dotyczącym działalności statutowej i gospodarczej w organizacjach pozarządowych NGO.

Szkolenie prowadziła księgowa z wieloletnim stażem pracy – pani Dorota Zubko, której serdecznie dziękujemy za bardzo merytoryczne i dynamiczne spotkanie. W trakcie spotkania ze strony uczestników, padało wiele pytań, na które pani Dorota wyczerpująca odpowiadała – żadne z pytań nie pozostało bez odpowiedzi.

Cieszymy się z obecności członków nowosolskich organizacji i jesteśmy pewni, że była to dla nich ogromna dawka wiedzy.

Serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenie dla organizacji pozarządowych pt. „Obowiązki sprawozdawcze w NGO”, które odbędzie się 25.05.2022 r. w CAS – Centrum Aktywności Społecznej Nowa Sól. Szkolenie również poprowadzi p. Dorota Zubko.

Do zobaczenia!

Szkolenie realizowane w ramach projektu: „Nowa Sól na społecznej fali”, który jest wdrażany przez Fundacja na rzecz Collegium Polonicum we współpracy z Gminą Nowa Sól – Miasto. Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

#AktywniObywateleGranty