na białym tle czarną kreską narysowane są ręce, które trzymają słoik z pieniędzmi, koszulkę i serce

Za nami dwa szkolenia dotyczące kwestii wolontariatu.

28 marca w Centrum Aktywności Społecznej odbyło się szkolenie „Jak współpracować z wolontariuszami”. Wzięli w nich udział wolontariusze i pracownicy nowosolskich organizacji i instytucji. Na szkoleniu rozmawialiśmy o tym, jak przygotować się do współpracy z wolontariuszami, jak motywować i podtrzymywać zaangażowanie wolontariuszy oraz o tym, że warto świętować wspólne sukcesy. Szkolenie poprowadził Grzegorz Idziak.

4 kwietnia 2023 r. w Centrum Aktywności Społecznej odbyło się szkolenie „Aspekty formalno-prawne zatrudniania wolontariuszy”. Podczas szkolenia omawialiśmy kwestie zatrudniania i ubezpieczenia wolontariuszy w organizacjach i instytucjach, sporządzania porozumień woluntarystycznych oraz o innych obowiązkach wynikających z zatrudniania wolontariuszy, a także wycenie i dokumentowaniu pracy woluntarystycznej. Szkolenie poprowadził Grzegorz Idziak.

Dziękujemy za obecność!

Szkolenia zostały zorganizowane w ramach projektu „Nowa Sól na społecznej fali”. Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

#AktywniObywateleGranty