Przyszła piękna pogoda, co oznacza, że to doskonała pora na kolejne spacery! W tym roku proponujemy nowe trasy i nowe przygody. W sobotę 25 czerwca zapraszamy na pierwszy spacer szlakiem nowosolskich fontann. Zbiórka o godzinie 12.00 pod fontanną Rybaka na ul. Arciszewskiego. Przejdziemy trasę, która dostarczy nam wspomnień i ciekawostek o miejscach, w których były lub są fontanny. Jak zwykle na spacerowiczów będą czekać niespodzianki – dla małych i dużych. Chodźcie z nami, bo spacery to bajery!

Tegorocznym partnerem spacerów jest Muzeum Miejskie w Nowej Soli Projekt jest dofinansowany z funduszu grantowego firmy Model Group Polska

Spacery to bajery vol. 2 to druga odsłona kreatywnych spacerów po Nowej Soli. tak, jak w zeszłym roku odbędą się 3 spacery – każdy inną trasą. Podczas spacerowania zostaną przypomniane lub odkryte na nowo miejsca, które są charakterystyczne dla miasta lub zostały zupełnie zapomniane. Podczas każdego spaceru na uczestników będą czekały niespodzianki w różnej postaci. Zostanie opracowana także mapa sentymentalna, która zobrazuje miejsca znaczące dla mieszkańców Nowej Soli. Spacery to bajery są realizowane przez Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Nowej Soli przy dofinansowaniu z Funduszu Grantowego firmy Model Group Polska.
Tegorocznym partnerem spacerów jest Muzeum Miejskie w Nowej Soli.