Szanowni Państwo,
Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałą zabawę podczas Święta Solan. Wasza obecność, zaangażowanie i entuzjazm sprawiły, że to wydarzenie było niezapomniane.
Dziękuję Wam, drodzy Mieszkańcy, za udział w tej wyjątkowej zabawie. Wasza radość, uśmiechy i pozytywne podejście wniosły niezwykły klimat do Święta Solan. A zaczęliśmy z przytupem, bo korowód Solan już na zawsze zapadnie w naszej pamięci! Dziękuję, że mimo deszczu doszliśmy pod scenę w dobrych nastrojach. Dziękuję wszystkim idącym w korowodzie, również tym, którzy do niego dołączyli!
Wyrażam także moje serdeczne podziękowania dla instytucji oraz pracowników, którzy włożyli ogromny wysiłek w organizację i przygotowanie Święta Solan. Nowosolski Dom Kultury, MOSiR, Straż Miejska, Urząd Miejski, radni Rady Miejskiej, WOPR, Policja, Straż Pożarna, Hunters, Sanimed, Horticultura – wasza współpraca, profesjonalizm i determinacja były kluczowe dla sukcesu tego wydarzenia. Wasza praca zasługuje na najwyższe uznanie, ponieważ dzięki niej mieliśmy okazję cieszyć się niezapomnianymi chwilami podczas Święta Solan.
Nie mogę zapomnieć także o naszych szanownych sponsorach, którzy wsparli nas finansowo i logistycznie. Wasza hojność i zaangażowanie sprawiły, że mogliśmy zorganizować to wydarzenie na tak wysokim poziomie. Wasza pomoc była nieoceniona i przyczyniła się do sukcesu całego Święta Solan.
Dziękuję Wam wszystkim raz jeszcze za niezapomniane chwile, wspaniałą zabawę i za to, że jako społeczność potrafimy razem tworzyć wyjątkowe wydarzenia. Wasze zaangażowanie jest dla mnie niezmiernie cenne i napawa mnie dumą jako Prezydenta Nowej Soli. Liczę na kontynuację naszej współpracy i kolejne udane święta w przyszłości.
Z wyrazami wdzięczności,
Jacek Milewski
Prezydent Nowej Soli