Urząd Miejski w Nowej Soli informuje o dostępności ponad 9 ton węgla w ramach programu zakupu preferencyjnego. Ta wyjątkowa oferta daje możliwość nabywania węgla w atrakcyjnej cenie 1800 złotych za tonę. Węgiel ten będzie dostępny w sprzedaży do końca lipca bieżącego roku.
Jednakże warto zauważyć, że osoby uprawnione do zakupu węgla w ramach tego programu nie ograniczają się jedynie do mieszkańców Nowej Soli. Wszystkie osoby, które spełniają kryteria uprawniające do otrzymania dodatku węglowego, są mile widziane w naszej sprzedaży.
Węgiel, który jest dostępny do zakupu, znajduje się w naszym składzie przy ulicy Towarowej. To dogodne miejsce, gdzie można dokonać zakupu i odebrać zamówione ilości węgla. Obsługa składu jest gotowa, by służyć pomocą i udzielić wszelkich informacji dotyczących procesu zakupu.
Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zakupu węgla w ramach programu preferencyjnego, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu:
W celu zakupu węgla należy stawić się do Urzędu Miejskiego pokój nr 6 (tel. 531-231-882) i dopełnić formalności. Następnie aby go odebrać, należy udać się na teren Składu ul. Towarowa (tel. 608-352-482).
Warto skorzystać z tej okazji i nabyć węgiel w atrakcyjnej cenie – dzięki temu mieszkańcy oraz osoby uprawnione mogą cieszyć się tańszym paliwem grzewczym, co wpływa na komfort i oszczędności w domowym budżecie.
Nie przegap okazji i skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o możliwości zakupu taniego węgla w ramach programu preferencyjnego. Zapraszamy serdecznie!