Fight or Die Graffiti Jam już na stałe wpisał się w krajobraz sceny graffiti i sztuki ulicznej w Polsce. Po raz 5 gościć będziemy bez mała 100 specjalnie zaproszonych, najwyższej klasy artystów z Polski i z Europy.
Po roku przenosimy Jam w jeszcze bardziej spektakularne miejsce i tym razem malujemy wiadukt w ciągu południowej obwodnicy Nowej Soli (DW315)
Właśnie tu: https://goo.gl/maps/AW83NUSu6nmLZmtV7
Oprócz wrażeń wizualnych, przez cały dzień będą też wrażenia słuchowe. Zaprosiliśmy kilka hip hopowych składów, a prym wśród nich będą wiedli legendarni WCK https://wck47.com/
Ten świetny plakat zrobił dla nas Unik (https://www.instagram.com/pan_dof/?hl=pl).
Wsparcie organizacyjne, oraz farby dostarcza nieoceniony @Konfliktshop (https://www.facebook.com/konflliktshop).
A naszym partnerem jest, jak zawsze @nowasolpl (https://www.facebook.com/nowasolpl)
Za co pięknie dziękujemy!
Jeszcze kilka słów o idei od pomysłodawcy FOD, Łukasza Karasia (https://www.facebook.com/wspieramy.lukasza):
Podobno, kiedy spotyka się dwoje ludzi z pasją to rodzi się magia. A co kiedy w jednym mieście, w jednym miejscu spotka się ponad 80 osób których łączy wspólne zamiłowanie do sztuki i koloru? Otóż wtedy jest Hip Hop. Już 5 czerwca widzimy się w Nowej Soli! Na piątej edycji FIGHT OR DIE GRAFFITI JAMU! Tak, to już dokładnie pięć lat naszej działalności. Przez ten czas gościliśmy wielu znakomitych artystów którzy swoją niesamowitą ekspresją oraz talentem, upiększali mury naszego miasta. Od samego początku, naszym priorytetem był powrót do korzeni, podróż w czasie i ukłon w stronę prekursorów dziedziny Hip Hop. Przekazywanie młodym ludziom wartości takich jak przyjaźń oraz wzajemny szacunek, traktujemy jako swego rodzaju misje. FOD, to przede wszystkim ludzie, to oni tworzą niepowtarzalny klimat. Jeżeli czujesz podobną energię do naszej i nosisz w sercu prawdę.. Wpadnij do nas! Nowa Sól – Nowy York 80’90’. Let’s make some colors!

źródło: Stowarzyszenie P.A.R.K.