Za nami kolejne szkolenie dla organizacji pozarządowych, tym razem w Centrum Aktywności Społecznej (27.10. br.) uczyliśmy się jak napisać dobry projekt od podstaw.

Pisanie projektów to wcale nie taka prosta sprawa!

Jak planować skutecznie podstawowe elementy projektu: diagnoza, cel, grupa docelowa, działania, rezultaty; najczęściej popełniane błędy w planowaniu działań i co zrobić, aby było lepiej – te i inne zagadnienia omówiliśmy pod okiem Agnieszki Sułtanowskiej wieloletniej trenerki i praktyka w pisaniu projektów.

Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach.

Przed nami dwudniowe szkolenie pn.: „Ochrona danych osobowych w NGO”.

Termin: 8 listopada (wtorek) i 15 listopada (wtorek) godz. 16:00-19:00.

Miejsce: Centrum Aktywności Społecznej w Nowej Soli, ul. Kasprowicza 12.

Prowadząca: Urszula Giercarz

Na szkoleniu dowiesz się: co to są dane osobowe i dane wrażliwe, obowiązki organizacji w zakresie przetwarzania danych osobowych, konsekwencje naruszeń RODO, jak stosować RODO w codziennej działalności organizacji, rejestry przetwarzania danych osobowych, klauzule informacyjne i zgody (praca na wzorach i przykładach).

Chęć udziału w szkoleniu proszę zgłaszać pod adresem e-mail: zienkowicz@nowasol.pl lub telefonicznie pod numerem 68 452 60 86.

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

#AktywniObywateleGranty