Wydział Spraw Społecznych w Urzędzie Miejskim w Nowej Soli zaprasza kobiety w ciąży zamieszkujące na terenie miasta Nowa Sól do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego9 miesięcy pełnych miłości 2022. Zadaniem konkursowym jest zrobienie zdjęcia z dłońmi ułożonymi w kształcie serca na ciążowym brzuszku i opisie „dlaczego wybieram 9 miesięcy bez alkoholu”.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody! Zdobywczyni I miejsca wygra bon o kwocie 500 zł do wykorzystania w sklepie „Wszystko dla dziecka” w Nowej Soli oraz sesję zdjęciową wraz z makijażem, zdobywczyni II miejsca – sesję zdjęciową wraz z makijażem, a III miejsca – sesję zdjęciową. Kobiety będą mogły same zdecydować czy chcą sesję ciążową, noworodkową czy też rodzinną, ważne jedynie, aby wykorzystać wygraną w terminie do 16 grudnia 2022 r. Przewiduje się także niespodzianki dla wszystkich uczestniczek.                                                              
Makijaż zapewni nam Anna Opłotna MakeUp&Lashes, a zdjęcia zrobi FotoMinio.

Głównym partnerem konkursu jest nowosolska firma „Wszystko dla dziecka”, prowadząca na terenie miasta dwa sklepy przy ul. 1 Maja 3 oraz przy ul. Głowackiego 10,  która  już trzeci rok z rzędu wspiera naszą inicjatywę.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie w załącznikach poniżej oraz w siedzibie Urzędu Miejskiego, ul. Piłsudskiego 12, 67-100 Nowa Sól, pokój 118, który następnie należy dostarczyć za pomocą skanu na adres mailowy promocjazdrowia@nowasol.pl lub w formie tradycyjnej na adres siedziby Urzędu Miejskiego. Zdjęcie w formie cyfrowej, w formacie JPG należy wysłać mailowo na adres promocjazdrowia@nowasol.pl.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania:


Zgłoszenia przesyłać można od 1 lipca do 12 sierpnia 2022 r. Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się podczas Nowosolskiego Dnia Profilaktyki w dniu 28 sierpnia 2022 r. w Parku Krasnala w Nowej Soli.

Konkurs ma na celu zwiększenie liczby kobiet, które deklarują zachowanie abstynencji w czasie ciąży oraz upowszechnienie wiedzy o szkodliwych skutkach picia alkoholu podczas ciąży z uwzględnieniem Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych (FASD).

Zainteresowane Panie zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na facebooku „Konkurs 9 miesięcy pełnych miłości 2022” gdzie w zakładce „dyskusja” na bieżąco umieszczane są informacje dotyczące konkursu (znajduje się tam także regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy).  Mamy nadzieję, że w tym roku tak samo jak w poprzednim otrzymamy piękne zdjęcia szczęśliwych przyszłych mam.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!