Na tle nieba i chmur widnieją dwa balony w kształcie serca, jeden biały, a jeden różowy. na środku napis konkurs

Wydział Spraw Społecznych w Urzędzie Miejskim w Nowej Soli zaprasza kobiety w ciąży zamieszkujące na terenie miasta Nowa Sól do udziału w konkursie fotograficznym „9 miesięcy pełnych miłości 2021”.

Zadaniem konkursowym jest zrobienie zdjęcia z dłońmi ułożonymi w kształcie serca na ciążowym brzuszku i opisie „dlaczego wybieram 9 miesięcy bez alkoholu”.
Do wygrania są atrakcyjne nagrody! Zdobywczyni I miejsca wygra fotelik samochodowy dla dziecka, II miejsca sesję zdjęciową wraz z wizażem, III miejsca sesję zdjęciową. Kobiety będą mogły same zdecydować czy chcą sesję ciążową, noworodkową czy też rodzinną, ważne jedynie, aby wykorzystać wygraną w terminie do 20 grudnia 2021r.
Makijaż zapewni nam Madlen Make up & Lashes a zdjęcia zrobi FotoMinio. Partnerem konkursu jest nowosolska firma „Wszystko dla dziecka”, która już drugi rok z rzędu wspiera naszą inicjatywę.
Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie poniżej oraz w siedzibie Urzędu Miejskiego, ul. Piłsudskiego 12, 67-100 Nowa Sól, pokój 118, który następnie należy dostarczyć za pomocą skanu na adres mailowy promocjazdrowia@nowasol.pl lub w formie tradycyjnej na adres siedziby Urzędu Miejskiego. Zdjęcie w formie cyfrowej, w formacie JPG należy wysłać mailowo na adres promocjazdrowia@nowasol.pl.
Zgłoszenia przesyłać można od 6 lipca do 15 sierpnia 2021r. Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się podczas Nowosolskiego Dnia Profilaktyki w dniu 29 sierpnia 2021r. w Parku Krasnala w Nowej Soli.
Konkurs ma na celu zwiększenie liczby kobiet, które deklarują zachowanie abstynencji w czasie ciąży oraz upowszechnienie wiedzy o szkodliwych skutkach picia alkoholu podczas ciąży z uwzględnieniem Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych (FASD).

Regulamin:

Formularz zgłoszeniowy: