Nowosolska Karta Seniora

Dla Partnera

Partnerami Programu mogą zostać osoby fizyczne, osoby prawne, jednostki organizacyjne, instytucje i inne podmioty, które przystąpiły do Programu i zadeklarowały ofertę dla Seniorów (system zniżek, ulg, udogodnień, usprawnień i preferencji w świadczonych przez siebie usługach).

Przedsiębiorco!

Prowadzisz firmę, sklep, restaurację, aptekę, salon masażu lub świadczysz inne usługi i chcesz wesprzeć Seniorów z terenu miasta Nowa Sól w formie oferowanych ulg, zniżek i specjalnych usług? To świetnie się składa! Możesz zostać Partnerem programu Nowosolska Karta Seniora!

Aby przystąpić do Programu jako Partner należy wypełnić deklarację przystąpienia do Programu i złożyć w siedzibie Urzędu Miejskiego w Nowej Soli, ul. Piłsudskiego 12.

Co dostaniesz od nas w zamian?

Przygotujemy specjalną naklejkę, którą będzie można umieścić w siedzibie firmy. Będzie ona informować o członkostwie w programie Nowosolska Karta Seniora. Dodatkowo na stronie nowasol.pl, w specjalnie dedykowanej zakładce, umieścimy informacje o Twojej działalności.

Zostanie stworzona mapa miasta, na której pinezkami oznaczymy wszystkich partnerów programu – czyli miejsca, w których seniorzy uzyskają zniżki. Twoja firma zostanie opisana także na fanpage’u Na społecznej fali Nowa Sól, a dodatkowo może liczyć na zniżkę przy wykupie reklamy w Tygodniku Krąg.

Wszyscy Partnerzy programu znajdą się w drukowanej broszurze, która będzie bezpłatnie dystrybuowana na terenie miasta Nowa Sól. Broszura będzie aktualizowana co kwartał lub co pół roku. 

Zapraszamy!

plakat z logami miasto na fali, konkurs nasz zabytek oraz fundacja most the most

Dla mieszkańca

Urząd Miejski

Edukacja

Kultura

Organizacje pozarządowe

Samorząd

Sport

Turystyka

Sprawy społeczne

Komunikacja

O Nowej Soli

Flaga i Godło Polski z podpisem Dofinansowano ze środków Budżetu Państwa