Dla mieszkańca
Nowosolska Karta Seniora
O Programie

Adresatami Programu są nowosolscy Seniorzy, za których uznaje się osoby na stałe zamieszkujące w Gminie Nowa Sól – Miasto, które ukończyły 60. rok życia. Program ruszył w kwietniu 2021 r.
Celem programu są:
- Poprawa jakości życia nowosolskich Seniorów,
- Zwiększenie dostępności dóbr kultury, sportu i rekreacji dla nowosolskich Seniorów,
- Umożliwienie nowosolskim Seniorom rozwoju pasji i zainteresowań oraz aktywnego spędzania czasu wolnego,
- Wzmocnienie kondycji finansowej nowosolskich Seniorów,
- Umacnianie solidarności międzypokoleniowej.
UCHWAŁA NR XXXI/230/26 RADY MIEJSKIEJ W NOWEJ SOLI z dnia 30 kwietnia 2026 r.
w sprawie zmiany uchwały w sprawie uchwalenia Programu „Nowosolska Karta Seniora”:










