Sprawy społeczne

Nowosolska Karta Seniora

Adresatami Programu są nowosolscy Seniorzy, za których uznaje się osoby na stałe zamieszkujące w Gminie Nowa Sól – Miasto, które ukończyły 60. rok życia. Program ruszy w kwietniu 2021 r.

U góry od lewej napis zostań partnerem programu, na środku para uśmiechniętych seniorów w niebieskich okularach, na dole po lewej logo Nowosolska Karta Seniora

Celem programu są:

1. poprawa jakości życia nowosolskich Seniorów,

2. zwiększenie dostępności dóbr kultury, sportu i rekreacji dla nowosolskich Seniorów,

3. umożliwienie nowosolskim Seniorom rozwoju pasji i zainteresowań oraz aktywnego spędzania czasu wolnego,

4. wzmocnienie kondycji finansowej nowosolskich Seniorów,

5. umacnianie solidarności międzypokoleniowej.

U góry napis zostań partnerem programu, na środku zdjęcie uśmiechniętych seniorów w czerwonych golfach, na dole od lewej logo Nowosolska Karta Seniora.

Partnerami Programu mogą zostać osoby fizyczne, osoby prawne, jednostki organizacyjne, instytucje i inne podmioty, które przystąpiły do Programu i zadeklarowały ofertę dla Seniorów (system zniżek, ulg, udogodnień, usprawnień i preferencji w świadczonych przez siebie usługach).

Przedsiębiorco!

Prowadzisz firmę, sklep, restaurację, aptekę, salon masażu lub świadczysz inne usługi i chcesz wesprzeć Seniorów z terenu miasta Nowa Sól w formie oferowanych ulg, zniżek i specjalnych usług? To świetnie się składa! Możesz zostać Partnerem programu Nowosolska Karta Seniora!

Aby przystąpić do Programu jako Partner należy wypełnić deklarację przystąpienia do Programu i złożyć w siedzibie Urzędu Miejskiego w Nowej Soli, ul. Piłsudskiego 12:

Co dostaniesz od nas w zamian?

Przygotujemy specjalną naklejkę, którą będzie można umieścić w siedzibie firmy. Będzie ona informować o członkostwie w programie Nowosolska Karta Seniora. Dodatkowo na stronie nowasol.pl w specjalnie dedykowanej zakładce umieścimy informacje o Twojej działalności. Zostanie stworzona mapa miasta, na której pinezkami oznaczymy wszystkich partnerów programu – czyli miejsca, w których seniorzy uzyskają zniżki. Twoja firma także zostanie opisana, a dodatkowo może liczyć na zniżkę przy wykupie reklamy w Tygodniku Krąg. Zapraszamy!

Baner informujący o szczepieniu na COVID-19
plakat koronawirus - ważne informacje
Zdjęcie przedstawia dwóch mężczyzn (jeden starszy, drugi młodszy) oraz dwie młode kobiety, są usmiechnięci. Nad nimi napis: narodowy spis powszechny ludności i mieszkań 2021

Dla mieszkańca

Urząd Miejski

Edukacja

Kultura

Organizacje pozarządowe

Samorząd

Sport

Turystyka

Sprawy społeczne

Komunikacja

Jak segregować śmieci?

O Nowej Soli